Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Šalčininkų rajono meras pasiskiepijo vakcina „AstraZeneca“

Šalčininkų rajono meras pasiskiepijo vakcina „AstraZeneca“

Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič šiandien pasiskiepijo nuo koronaviruso COVID-19. Gyventojų skiepijimo procedūros, vykusios Šalčininkų kultūros centre, metu rajono meras paskiepytas vakcina „AstraZeneca“. Politikas taip pat ragino ir rajono gyventojus sekti jo pavyzdžiu.

- Labai džiaugiuosi, kad medicinos laimėjimus galime panaudoti kovai su COVID-19. Didžiulė sėkmė, kad atsirado vakcina. Tai trumpiausias grįžimo prie normalaus gyvenimo kelias ir būdas sulaikyti šią baisią pandemiją, - pasakė meras Zdzislav Palevič. - Nėra pagrindo bijoti skiepo, poveikiai yra reti. Turime reikalą su medicininiu preparatu, todėl organizmo reakcija į skiepą yra natūrali. Skiepijamės dėl savęs, dėl artimųjų, dėl mūsų vaikų. Nutraukime kaukių dėvėjimą ir izoliaciją. Kuo greičiau, tuo geriau, - įtikina Zdzislav Palevič.

 
 

Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gžegož Jurgo taip pat gavo pirmą vakcinos „Astra Zeneca“ dozę.

- Esu labai patenkintas, kad pasiskiepijau. Dirbu dideliame kolektyve, esu aktyvus bendruomenės narys, turiu didelį kontaktą su žmonėmis. Skiepas – tai svarbus mūsų rajono ir visos Lietuvos gyventojų sveikatos apsaugos žingsnis ir galimybė visam pasauliui grįžti prie normalaus gyvenimo, -pasakė vicedirektorius Gžegož Jurgo.

 
 

Kartu su rajono vadovais šiandien pasiskiepijo Šalčininkų policijos komisariato viršininkas Andžej Grudinskij ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos Varėnos pasienio rinktinės vadas Virgilijus Raugalė.