Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Specialiosios mokyklos vaikų piešiniai nuspalvino vaiko teisių gynėjų dieną

Specialiosios mokyklos vaikų piešiniai nuspalvino vaiko teisių gynėjų dieną

Minėdami Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną vaiko teisių gynėjai pakvietė Šalčininkų specialiosios mokyklos mokinius sudalyvauti piešinių konkurse „Mano Lietuva“. Įteikdami atminimo dovanas piešinių konkurso dalyviams specialistai sutarė su vaikais padaryti šį konkursą tradiciniu.

- Kalbėdami apie vaiko gerovę suaugusieji kartais užmiršta, kad vaiku reikia pasirūpinti ne tik fizine prasme, bet ir dvasinėje plotmėje. Vaikai turi teisę į saviraišką, kūrybą, laisvai reiškiamą nuomonę. Šalčininkų specialiojoje mokykloje mokosi ypatingi vaikai, kurių ir paprašėme pasidalyti savo ypatinga kūryba su mumis, - mintimis dalijosi Lina Baranauskienė, Vilniaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja.

Vaikai negailėjo spalvų savo piešiniams, jų darbeliai išsiskyrė ryškumu, šilta emocija ir juntama meile savo kraštui.

Vaiko teisių gynėjai viliasi, kad konkurso dalyvių tarpe užgims dailininkas, ateityje garsinantis Lietuvą.

Koks būtų konkursas, jeigu nebūtų laimėtojų? Piešinių konkurso „Kovo 11-oji“ pirmąją vietą laimėjo Monika Čaikovskaja, antros vietos nugalėtoju tapo Gžegož Dvinel, na, o trečioji vieta teko Tatjanai Žamoitin.

Visi konkurso dalyviai apdovanoti vaiko teisių gynėjų paruoštomis dovanomis, o laimėtojams ypatingas dovanas įsteigė UAB „Sontransa“  bei Dievo gailestingumo bendruomenė.

- Vilniaus apskrities vaiko teisių gynėjų vardu dėkoju visiems prisijungusiems prie mūsų iniciatyvos, o vaikams - ypatingas „ačiū“ už spalvas, nuoširdumą ir gyvenimo džiaugsmą, kuriais pasidalinote su mumis, - kalbėjo Lina Baranauskienė.