Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Sportininkų apdovanojimai – nuotoliniu būdu

Sportininkų apdovanojimai – nuotoliniu būdu

Nors praėjusieji metai ir buvo kitokie – nevyko daug varžybų, tačiau Šalčininkų rajono sportininkai savo sportinį meistriškumą puikiai parodė Lietuvoje vykusiuose čempionatuose. Prizines vietas iškovojusiems sportininkams bei juos paruošusiems treneriams skirtos piniginės premijos ir prizai.

Šiandien į nuotolinį susitikimą pakviesti geriausi 2020 metų Šalčininkų rajono sportininkai, jų treneriai, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Markevič ir pavaduotojas sportui Valerij Kočan.

Nuotoliniu būdu pasveikinti:

Lukas Laketčenko - Baltijos šalių stalo teniso čempionato nugalėtojas

Nikita Objedkov, Lietuvos stalo teniso jaunučių čempionato III vietos laimėtojas

Jų treneriai: Viktor Frizel, Juzef Kozlovski.

 

Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokyklos vaikinų komanda - Lietuvos jaunučių rankinio čempionato III vietos laimėtojai. Treneris – Viktoras Jesvilas.

 

Nojus Chmieliauskas, Lietuvos konkūro jaunių čempionas.

Treneris: Gražvydas Dzindzileta

 

Rasa Lukošiūnaitė, Lietuvos dailiojo jojimo čempionato II vietos laimėtoja.

Trenerė: Svetlana Snarskienė.

 

Specialiu prizu apdovanotas sportininkas - veteranas Tadeuš Songin, Baltarusijos uždarų patalpų lengvosios atletikos veteranų atviro čempionato, Mazovijos atviro lengvosios atletikos čempionato, Atviro Lenkijos lengvosios atletikos veteranų čempionato nugalėtojas bei prizininkas.

 

Už pasiekimus ir indėlį į jaunos kartos ugdymą treneriams dėkojo Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Markevič.

- Pandemija nesutrukdė dalyvauti ir laimėti. Džiaugiuosi, kad Šalčininkų rajonas parodo, jog sportui amžius ne riba. Dėkoju kiekvienam iš Jūsų gražias pergales, už Jūsų norą ir entuziazmą. Tokie paprasti, bet kartu reikšmingi pavyzdžiai prisideda prie jaunos kartos ugdymo, tai geriausia prevencija. Linkiu Jums visiems sveikatos, entuziazmo, optimizmo, tikiuosi, kad greitai susitiksime gyvai ir paspausime vieni kitiems ranką, - kalėjo R. Markevič.

Piniginės premijos Šalčininkų rajono sportininkams skirtos vadovaujantis praėjusiais metais Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos patvirtintu Šalčininkų rajono savivaldybės sportininkų premijų skyrimo tvarkos aprašu. Jame numatyta, kad premijos skiriamos sportininkams už aukštus laimėjimus Lietuvos, Europos ir Pasaulio čempionatuose, Olimpinėse žaidynėse.

Sveikiname sportininkus ir linkime gražių pergalių 2021 metais!