Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Sveikinimai Antoniui Jankovskiui

Sveikinimai Antoniui Jankovskiui

Vakar Šalčininkų rajono meras Zdislav Palevič garbaus jubiliejaus proga pasveikino Šalčininkų lenkų trečiojo amžiaus universiteto pirmininką Antonį Jankovskį. Kartu su juo susitikime dalyvavo Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktorius Josif Rybak, direktoriaus pavaduotojas Gžegož Jurgo, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Markevič.

Vasario 21 d. ilgametis Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas, vienos didžiausių Šalčininkų rajono nevyriausybinių organizacijų – Trečiojo amžiaus universiteto – steigėjas ir pirmininkas Antoni Edvard Jankovski sventė 85-ąjį jubiliejų. Dėl pandemijos jubiliatas pasveikintas labai kukliai, dalyvaujant vos keliems asmenims, tačiau pats prisipažįsta, kad šimtus sveikinimų gavo telefonu ir virtuliai.

 
 

- Dėl mums visiems gerai žinomų priežasčių šiame kabinete mūsų nedaug, tačiau širdimis prie mūsų jungiasi daug žmonių. Todėl šiandien norėčiau Jums nuoširdžiai padėkoti už gyvenimišką patirtį, profesionalumą ir patriotizmą, per kuriuos yra didžiulis indėlis į mūsų švietimą ir visuomeninį gyvenimą. Nuoširdžiai Jums dėkoju ir linkiu geros sveikatos, - pasakė meras Zdzislav Palevič, linkėdamas jubiliatui kito apvalaus jubiliejaus ir keldamas jam užduotį – savo asmenybe, veikla rodyti aplinkiniams, kad gyvenimas yra gražus, aktyvus bet kokiame amžiuje.

 

Jubiliatas neslėpė susijaudinimo dėkodamas už sveikinimus ir bendrus darbo metus.- Priimu šiuos žodžius su didžiule padėka, linkėdamas Jums sėkmės savivaldos darbe, - kalbėjo Antoni Jankovski.

Su gimtadieniu!