Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

UAB „Tvarkyba“ renkasi skiepą

UAB „Tvarkyba“ renkasi skiepą

„Renkamės skiepą“ - taip pokalbį apie vakcinaciją įmonėje pradeda UAB „Tvarkyba“ direktorius Aleksandras Kasparovičius.

- Pandemija ir darbas nuotoliniu būdu – ne visiems toks sprendimas galimas ir ne visiems tinkamas. UAB „Tvarkyba“ kolektyvas kasdien vykdo darbus, kurių negali dirbti nuotoliniu būdu: renovacijos darbų eigos priežiūra, vandentiekio tinklų avarijų likvidavimas, miesto viešų erdvių tvarkymas, privačių valdų nuotekų išvežimas, o taip pat daugiabučių laiptinių, viešųjų erdvių, įmonių ir įstaigų dezinfekcija. Ir tai tik maža dalis darbų, kurių negalime atlikti nuotoliniu būdu. Todėl renkamės skiepą, - pasakoja direktorius Aleksandras Kasparovičius. – Kartu su darbuotojais skiepijausi ir aš. Jokių šalutinių poveikių nejaučiau. Kelios moterys skundėsi sukarščiavusios ir peties skausmu. Tik tiek. Dalis kolektyvo jau gavo dvi vakcinos dozes, - tęsia jis.

Anot jo, įmonėje dirba 21 darbuotojas, šiuo metu pasiskiepijo 80 proc. viso kolektyvo. Turėdami galimybę rinktis darbuotojai skiepijosi skirtingų gamintojų vakcinomis.

 

Direktorius priduria, kad įmonės darbuotojai buvo apsisprendę ir laukė galimybės skiepytis. Keli iš jų pasiskiepiję kiek anksčiau pagal prioritetinių grupių sąrašą, kitiems atsirado galimybė pasikeitus teisės aktui.

Vakar antrą vakcinos dozę gavo daugiau kaip 50 proc. UAB „Tvarkyba“ darbuotojų.