Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Atnaujinta Ąžuolų gatvės atkarpa Eišiškėse

Atnaujinta Ąžuolų gatvės atkarpa Eišiškėse


Šiuo metu Eišiškėse atliekami baigiamieji Ąžuolų gatvės kapitalinio remonto darbai, kurių rezultatas - atnaujinta gatvės atkarpa nuo sankryžos su J. Pauliaus II gatve iki posūkio ties įvažiavimu į Laisvalaikio ir verslo centrą.Šalčininkų rajono savivaldybė įgyvendinamu projektu siekia gerinti susisiekimo infrastruktūrą ir kurti gyventojams draugišką gyvenamąją aplinką. Be to, Ąžuolų gatvėje kasdien stebimas intensyvus eismas dėl čia veikiančio lopšelio - darželio, todėl įgyvendinto projekto naudą taip pat pajus vaikus atvežantys tėvai ir darželio kolektyvas. Eismas šioje gatvėje didės, kai savo veiklą pilnu pajėgumu pradės renovuotas Laisvalaikio ir verslo centras.

210 m. atkarpoje suremontuota ne tik važiuojamoji dalis, bet ir esami šaligatviai. Čia paklota nauja ištisinio asfalto danga, trinkelės, šaligatviai pritaikyti gyventojų įvažiavimui į kiemus, įrengti nauji bortai, aplinka pritaikyta neįgaliųjų judėjimui.

Sutartis dėl Ąžuolų gatvės kapitalinio remonto darbų pasirašyta su UAB „Fegda“ š. m. birželį. Atlikę projektavimo darbus ir po šilumos trasos remonto kelininkai atvyko į objektą. Šiuo metu atliekami baigiamieji darbai, tvarkoma aplinka.

Ąžuolų g. prieš remontą  


Informaciją parengė Inesa Suchocka