Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Atviros Šalčininkų rajono stalo teniso pirmenybės „Judėk ir būk sveikas!“

Atviros Šalčininkų rajono stalo teniso pirmenybės „Judėk ir būk sveikas!“

Didelis stalo teniso entuziastų būrys, kurių amžius nuo 8 iki 60 metų, vasario 26 d. susirinko Šalčininkuose, stalo teniso  pirmenybėse „Judėk ir būk sveikas!“. Šalčininkai Lietuvoje garsėja puikiomis stalo teniso tradicijoms, dėl to turnyre dalyvavo nemažai šeimų dinastijų – tėvai ir vaikai:  Viktor ir Martynas Frizeliai, Veronika ir Vitalijus Romaško, Aleksandr ir Arsenij Grudnistai, broliai Tomas ir Rolandas Lebed.

Turnyras vyko keliose kategorijose. Vyrų, kurių LSTA reitingas 200 ir aukštesnis, grupėje aukso medalį pelnė Lukas Laketčenko, antrą vietą iškovojo Tomas Lebed, bronzos medalis įteiktas Viktorui Frizeliui.

Vyrų mėgėjų grupėje geriausiai pasirodė Juzef Kozlovski, antras buvo Anton Moroz, trečia vieta atiteko Žygimantui Mackevičiui.

Merginų grupėje aukso medalis įteiktas Julijai Valiukevič, sidabrą pelnė Veronika Romaško, o bronzą iškovojo Evelina Zdanovič.

Merginų dvejetų rungtyje pirmą vietą laimėjo Veronika Romaško ir Julija Valiukevič, antros buvo Laura Rusakaitė ir Kornelija  Dambrauskaitė, o trečios - Evelina Zdanovič su Gabriele Stankevičiūte.

Vyrų dvejetų varžybas laimėjo Martynas Frizel su savo krikštatėviu Olegu Borovskiu, antri buvo Lukas Laketčenko su Ernestu Jatkevičiumi, o bronzos medaliai įteikti Nikitai Objedkovui ir Danieliui Bandalevičiui.

Mažiausieji stalo tenisininkai varžėsi atskiroje grupėje, visi pasirodė puikiai ir gavo prizų, o ypatingų pagyrų sulaukė Karolis Andruškevičius, Donatas Butenko, Daša Objedkova, Deivydas Matikevičius, Kamilis Kovzan, Agata Voitechovič.

Šios varžybos eilinį kartą tapo didele sporto švente ir dalyviams, ir žiūrovams - žaidėjai  ne tik kėlė savo meistriškumą, bet ir populiarino šią puikią sporto šaką, sveiką gyvenimo būdą. Organizatoriai dėkoja  Šalčininkų rajono savivaldybės administracijai,  Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijai ir Eišiškių A.Ratkevičiaus sporto mokyklai už pagalbą organizuojant turnyrą.

Turnyras organizuotas vykdant projektą „Bendruomenės aktyvinimo programa „Judėk ir būk sveikas“ ir bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.

 

Klubo RELAX informacija