Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Auksinis santuokos jubiliejus Eišiškėse: pralėkė kaip daina

Auksinis santuokos jubiliejus Eišiškėse: pralėkė kaip daina

Prieš kelias dienas eišiškiečių pora Marytė ir Tadeuš Malinovskiai šventė auksinių vestuvių jubiliejų. Su gražia sukaktimi jubiliatus pasveikino Šalčininkų rajono mero pavaduotoja Ana Jesvilienė ir Eišiškių seniūnijos seniūnas Miroslav Bogdiun.

Daugiau negu prieš 50 metų jaunieji susipažino ponios Marytės tėviškėje, Gilviniškių kaime, kur po kariuomenės grįžęs ponas Tadeuš atvažiavo aplankyti savo sesers. Po metų pora susituokė ir pradėjo kurti šeimą. Netrukus jiems gimė pirmagimė Regina, o po septynerių metu ir antroji duktė Olga. Jaunesnioji duktė gimė jau nuosavame šeimos name, kurį Malinovskiai statė dedami visas jėgas.

Ponia Marytė dirbusi Eišiškių restorane, vėliau prie policijos nuovados pulto, Eišiškių ligoninės Slaugos skyriuje, o jos vyras dirbo vairuotoju Vilniuje, vėliau Eišiškių statybinėje organizacijoje traktorininku ir Eišiškių katilinėje. Tačiau jį nuolatos lydėjo meilė muzikai – ponas Tadeuš moka groti įvairiais muzikiniais instrumentais, ir dabar jo namuose galime pamatyti akordeoną.

- Sunkūs buvo laikai, užaugai gausioje šeimoje, mūsų buvo net dešimt! Tačiau niekada nenuleidome rankų, norėjome savo namų, statėme, auginome vaikus, stengėmės dėl jų gerovės, - pasakoja ponas Teduš.

 
 

Malinovskių dukterys Regina ir Olga sukūrusios savo šeimas ir abi gyvena Jungtinėje Karalystėje, jos padovanojusios tėvams keturis anūkus. Paklausti, ar nenorėtų išvyksti gyventi pas vaikus ponia Marytė ir jos vyras sako, kad ne. Negalėtų ten gyventi, nes jų namai Eišiškėse. Seneliai išvyksta aplankyti vaikų, tačiau juos traukia namo. Paklausti, kai praėjo 50 bendro gyvenimo metų, jie susižvalgo, o ponas Tadeuš atsako trumpai – pralėkė kaip daina!

- Šalčininkų rajono savivaldybės vardu sveikinu Jus su gražiu jubiliejumi ir linkiu dar ilgus metus būti kartu, džiaugtis vaikais ir anūkais. Būkite sveiki ir laimingi. Tegul Jums nepritrūksta optimizmo ir jausmo, kad esate vienas kitam reikalingi – pasakė vicemerė Ana Jesvilienė.

Prie arbatos puodelio jubiliatai dalinosi prisiminimais, pasakojo apie savo vaikus ir anūkus, rodė šiltas nuotraukas. Linkime Malinovskių šeimai gražių ir laimingų metų.