Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Auksinis santuokos jubiliejus


Š. m. balandžio 30 diena Jančiūnų kaimo Butrimonių seniūnijos gyventojai Juzef ir Janina Sinkevičiai šventė savo auksines vestuves. Auksinės vestuvės – sena liaudies tradicija. Jomis pažymimas darnaus sutuoktinių gyvenimo penkiasdešimtmetis.
Pora kilusi iš Baltarusijos ir gyvena Jančiūnų kaime nuo 1959 m.
Janina ir Juzef išaugino keturias dukras. Tėvai džiaugiasi, kad visos dukros išsilavinusios, geros ir mylimos. Dvi iš jų gyvena Lenkijoje, dvi - Lietuvoje (Vilniuje ir Klaipėdoje). Jubiliatai sulaukė penkių anūkių ir trijų proanūkių.
Pora džiaugiasi drauge nueito gyvenimo pasiekimais, jie ne tik pragyveno kartu po vienu stogu, bet sugebėjo išsaugoti ir sustiprinti meilę ir pagarbą vienas kitam.
 Visą gyvenimą šeima plušėjo ūkyje, iki šiol laiko karvę ir arklį. Jiems darbų netrūksta ir vasarą ir žiemą. Galima tik pasidžiaugti, nes čia visur viešpatauja tvarka ir švara.
Sukaktuvininkai buvo maloniai nustebinti, kad jų namus aplankė ir juos pasveikino Šalčininkų rajono meras Leonard Talmont, Socialinės paramos ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Regina Sokolovič, Butrimonių seniūnijos seniūnė Vanda Belskaja bei socialinė seniūnijos darbuotoja.
Linkėdamas sukaktuvininkams sveikatos, laimės ir tarpusavio supratimo, Šalčininkų rajono meras Leonard Talmont pasidžiaugė, kad rajone yra sutuoktinių, švenčiančių tokią garbingą sukaktį.

Oksana Obločinska