Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Bendradarbiavimas su Vschova tęsiasi

Š. m. balandžio 15 – 18 d. į Šalčininkų rajoną atvyko delegacija iš Vschovos. Jai vadovavo burmistras Kšyštof Grabka. Kartu su juo atvyko Reklamos ir plėtros biuro vadovas Ireneuš Miežoviec, tarybos narė Boguslava Avsiukevič, Kultūros namų direktorius Jacek Lisiak.
Svečiai iš Lenkijos susitiko su Šalčininkų rajono meru Leonardu Talmotu ir Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriumi Boleslovu Daškevičiumi siekdami aptarti bendradarbiavimo planus artimiausiems mėnesiams.
Pagal iš anksto numatytą programą, gegužės mėnesį į Šalčininkus atvyks jaunimo grupė iš Vschovos ir susitiks su bendraamžiais iš Šalčininkų. Jaunimui bus surengtos sporto varžybos, Vschovos muzikos ansamblis koncertuos Šalčininkuose.
Rajono gyventojai galės apsilankyti nuotraukų parodoje, kurijoje bus reprezentuojamas Vchovos miestas ir seniūnija. Nuotraukos bus eksponuojamos Šalčininkuose ir Eišiškėse.
Birželio pabaigoje numatyta dainų ir šokių ansamblio „Solčanie“ išvyka į Vchovą.
Vizito Šalčininkų rajone metu svečiai iš Vschovos dalyvavo Lietuvos lenkų sąjungos Šalčininkų skyriaus 20 – ies metų veiklos ir dainų ir šokių ansamblio „Eišiščanie“ 20 – ies metų kūrybinės veiklos jubiliejinėse šventėse.

Irena Kolosovska