Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Darbinis pasitarimas

Darbinis pasitarimas

Šiandien vykusiame Šalčininkų rajono mero susitikime su seniūnais aptarti einamieji klausimai ir vykdomi darbai.

Komunalinio ūkio skyriaus vedėjas Romuald Monkevič priminė apie galimybę gyventojams atsiimti kalio jodido tabletes. Jų gauta papildomai, todėl gyventojai gali kreiptis jų į seniūnijas pagal deklaruotą gyvenamąją vietą. Kitas klausimas komunalinio ūkio srityje – keliai. R. Monkevičiaus teigimu sutartys dėl žvyrkelių priežiūros pasirašytos su UAB „Jaraks“ ir UAB „Šalmesta“. Asfaltbetonio dangos remonto darbai baigti Šalčininkų seniūnijoje, šiuo metu kelininkai keliasi į Jašiūnų seniūnijos teritorijas.

Dainavos seniūnijos seniūnas kreipėsi dėl po lietaus stipriai pažliugusio Pabarės seniūnijos Papiškių kaimo kelio. Kartu su Komunalinio ūkio skyriaus vedėju Romualdu Monkevičiumi bus ieškoma sprendimo siekiant pagerinti jo būklę.

 
 

Švietimo ir sporto skyriaus vedėjos pavaduotojas sportui Valerij Kočan priminė seniūnams apie artimiausią šeštadienį vyksiančias seniūnijų varžybas ir kvietė dalyvauti seniūnijų komandas ir pačius seniūnus. Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazijos stadione dalyviai žais futbolą, krepšinį, parko tinklinį, stalo tenisą, šachmatus, šaškes, smiginį, ringo, vyks crosfito varžybos, estafetės vaikams ir šeimoms, svarsčių kilnojimas ir rankų lenkimas.

 
 

Antroje pasitarimo dalyje aptartas rajono seniūnijų vasaros renginių grafikas. Mero Zdzislavo Palevičiaus teigimu, po karantino būtina sugrįžti prie aktyvaus laisvalaikio praleidimo ir užtikrinti gyventojams renginių prieinamumą jų gyvenamose seniūnijose.

Susitikimo pabaigoje Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič įteikė Poškonių seniūnijos seniūnei Renatai Fedotovai Valstybės sienos apsaugos tarnybos vado Rustamo Liubajevo padėkos raštą už bendradarbiavimą, geranorišką pagalbą ekstremalios situacijos dėl masinio užsieniečių antplūdžio laikotarpiu ir nuopelnus Valstybės sienos apsaugos tarnybai. Dėkojame ir sveikiname!