easy to read
Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Daugiau galimybių sužinoti konteinerių aptarnavimo datą

Daugiau galimybių sužinoti konteinerių aptarnavimo datą

Kur galima rasti atliekų išvežimo grafiką? Šis klausimas aktualus individualių valdų gyventojams, tuo labiau dabar, kai dauguma naudojasi net trimis konteineriais ir kiekvienas iš jų aptarnaujamas skirtingomis dienomis.

Visa informacija atliekų tvarkymo klausimais skelbiama Šalčininkų rajono savivaldybės interneto svetainėje www.salcininkai.lt skyrelyje Veikla/Veiklos sritys/Atliekų tvarkymas. Čia rasite Rinkliavos administratorių kontaktus pagal aptarnaujamas seniūnijas, atliekų vežimo grafikus, atliekų tvarkymą reglamentuojančius teisės aktus, informaciją apie didelių gabaritų atliekų surinkimo ir DĖK‘ui aikštelių veiklą ir pan.

Be to, atliekų vežimo grafikai iškabinami seniūnijų ir gyvenviečių skelbimų lentose, prie parduotuvių, publikuojami vietos spaudoje, platinami socialiniuose tinkluose. Tačiau yra dar vienas šiuolaikiškas būdas sužinoti konkretaus konteinerio aptarnavimo datą – mobilioji programėlė.

Šalčininkų rajono operatoriaus UAB „Ecoservice“ interneto svetainėje rasite nuorodą į mobilią aplikaciją. Parsisiuntimas į išmanųjį telefoną užtrunka keliolika sekundžių. Programėlę galite atsisiųsti nuskenavę QR kodą arba iš App Store ir Google Play svetainių. Atsidarę programėlę ir nuskenavę konteinerio kodą galėsite sužinoti jo aptarnavimo datą, užsakyti paslaugas, sužinoti, kokias atliekas galima ir kokias atliekas draudžiama mesti į konteinerius.

   
   

easy to read