Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Dieveniškėse nauji treniruokliai!

Dieveniškėse nauji treniruokliai!

Dieveniškių bendruomenės centras siekia kurti gyventojų poilsiui ir laisvalaikiui patrauklią aplinką. Per 5 metus teritorijoje tarp Dieveniškių gimnazijų ir darželio kasmet atsiranda vis naujas objektas: daugiafunkcinė aikštelė, vaikų žaidimų aikštelė, pavėsinė. Šiemet Dieveniškių bendruomenės centras išsikėlė tikslą – skatinti vietos gyventojų fizinį aktyvumą ir sveiką gyvenseną, kartu užtikrinant aktyvų laisvalaikį. Įgyvendinto projekto rezultatas – lauko treniruoklių, skirtų įvairioms raumenų grupėms treniruoti, aikštelė.

Vasarą prasidėjo treniruoklių aikštelės įrengimo darbai, o dabar vietos gyventojai ir miestelio svečiai gali naudotis nauju sporto objektu. Erdvė yra atvira, todėl sporto inventoriumi gali naudotis kiekvienas norintis.

- Pastaruoju metu fizinis aktyvus ir sveika gyvensena yra labai aktualūs. Labai daug žmonių ieško galimybių judėti, stiprinti sveikatą, domisi sveika gyvensena. Todėl pagalvojome, kad Dieveniškėse turi atsirasti treniruoklių aikštelė, kuria galės naudotis ir gimnazijas lankantys mokiniai, mokytojai, vietos bendruomenė. Be to, užtikrinome, kad sportuojantiems būtų iš tiesų patogu ir pasirūpinome aikštelės danga, pritaikyta sporto avalynei, - pasakoja Dieveniškių bendruomenės centro pirmininkė Česlava Marcinkevič.

Treniruoklių įrengimo darbus atliko bendruomenės nariai.

 

LR žemės ūkio ministerijos lėšomis finansuojamas projektas „Lauko treniruokliai - sveikesniam gyvenimui“ užtikrino, kad gyventojai įtraukiami į aktyvų viešąjį gyvenimą, o bendruomenės centras jau planuoja sveikatingumo dienas ir užsiėmimus.

Finansavimą aikštelės dangai suteikė Socialinės apsaugos ir darbo ministerija pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2022 m. veiksmų plano 1.1.8 priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse kuriant palankią daugiakultūrę aplinką“.

Darbų realizavimą taip pat finansavo Šalčininkų rajono savivaldybė.