Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Informacija apie programą „Asbestui Ne“

Programa „Asbestui Ne“ leidžia sutaupyti perkant naują stogo dangą ir ją dengiant. Kompensacija galima pasinaudoti ir dengiant naujo namo stogą.
Stogų dangos gamintoja „Eternit Baltic“ pasiūlė specialią kompensacijų programą, skirtą sutaupyti dengiant stogus.
Pasinaudojus visomis kompensacijomis – gamintojų, pardavėjų ir stogdengių – galima sutaupyti net apie 2500 Lt. Ši suma buvo paskaičiuota dengiant vidutinio dydžio stogą (160 m2). Kompensacijos galioja tiek renovuojant seną, tiek dengiant naują stogą.
„Eternit Baltic“ kompensacijų programai pateikė pirkėjų labiausiai vertinamas pluoštinio cemento banguotų lakštų dangas „Baltijos banga“ ir „Gotika“. Tai – jau puikiai užsirekomendavusios, ekologiškos, patvarios ir ilgaamžės dangos. Šios dangos – tai beasbestiniai pluoštinio cemento banguoti lakštai, kurie Lietuvoje gaminami jau daugiau nei dešimt metų, jie yra patikima ir nebrangi alternatyva senoms stogo dangoms, kurių sudėtyje yra vėžį sukeliančio asbesto dulkių.
Pasinaudoti „Eternit Baltic“ inicijuota ir sukurta kompensacijų programa bus galima tik ribotą laiką: iki šios vasaros pabaigos. Dangų ir kitų programos prekių bei paslaugų teiraukitės artimiausioje statybinių prekių parduotuvėje. Norėdami sužinoti apie teikiamas nuolaidas daugiau, galite paskambinti specialia telefono linija 8 616 22000.
Daugiau informacijos rasite tinklalapyje www.asbestuine.lt

Komunalinio ūkio skyriaus vyr. specialistas
Ivan Sviglinskij