Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Įrengiami nauji nuotekų tinklai Eišiškėse

Įrengiami nauji nuotekų tinklai Eišiškėse

Į namus tiekiamas geriamasis vanduo ir tinkamai tvarkomos nuotekos – visuomenės gyvenimo kokybės užtikrinimas. Būtent to siekia Šalčininkų rajono savivaldybė realizuodama vandentvarkos srities projektus.

Šiuo metu Eišiškėse realizuojamas naujų vandentiekio ir nuotekų tinklų įrengimo projektas. Tinklai tiesiami Raubiškių, Vasario 16-osios, Tyliojoje, P. Cvirkos, Turgaus (iki 7 namo), Rodūnės (iki 57 namo), Ligoninės, Gegužės 3 – sios (nuo 32 iki 65 namo), Vilniaus (iki 50 namo)  gatvėse. Iš viso prie naujų vandentiekio ir nuotekų tinklų bus prijungti 174 būstai. Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gžegož Jurgo, Komunalinio ūkio skyriaus vedėjas Romuald Monkevič, skyriaus vedėjo pavaduotoja Justyna Dovgialo, skyriaus specialistai Vytas Lakis ir Viktor Jereminovič lankėsi Eišiškėse, domėjosi šiuo metu atliekamų dabų eiga, įvertino jau atliktus darbus, aptarė darbų perspektyvas ir galimybes, bendravo su gyventojais. Susitikime taip pat dalyvavo UAB “Žilinskis ir Co“ statybos darbų vadovas Justas Kurtinaitis.

 

Nutiesus vandentiekio ir nuotekų tinklus Žaliojoje gatvėje prasidėjo paprastojo remonto darbai. Įvertinus gyventojų prašymus prie asfaltavimo darbų prisidės ir šaligatvių įrengimas.  Darbus vykdo UAB „Kerista.“

Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos valdžios atstovai taip pat atsižvelgė į Statybininkų gatvės gyventojų prašymus – bus atlikti Statybininkų ir Vytauto gatvių sujungimo apšvietimo įrengimas.

Šiuo metu yra vykdomi "Eišiškių m., Statybininkų g. kapitalinio remonto projekto ir automobilių stovėjimo aikštelės prie daugiabučio Statibininkų g. 1, supaprastinto statybos projekto" projektavimo darbai.

 

Projektas „Geriamojo vandens ir nuotekų surinkimo tinklų plėtra Eišiškių aglomeracijoje“ realizuojamas kartu su UAB „Vilniaus vandenys“. Įmonė buvo projekto pareiškėja, o Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos specialistai atliko situacijos analizę ir nustatė poreikį bendraudami su kiekvienos gatvės gyventojais, surinko jų prašymus ir įsipareigojimus, o taip pat parengė visus dokumentus paraiškai pateikti ir finansavimui gauti.