Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Įvyko mokyklų edukacinių erdvių 2022 metų konkursas

Įvyko mokyklų edukacinių erdvių 2022 metų konkursas

Praėjusią savaitę vertinimo komisija lankėsi švietimo įstaigose ir vertino švietimo įstaigų edukacines erdves.

Mokyklų edukacinių erdvių 2022 metų konkursas skirtas geriausiai edukacines erdves kuriančioms ir ugdymo procese naudojančioms ikimokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo, neformaliojo vaikų švietimo ir formalųjį švietimą papildančio ugdymo mokykloms ir profesinio mokymo įstaigoms išrinkti ir paskatinti. Konkurso tikslas – aktyvinti mokyklų edukacinių erdvių kūrimą ir kūrybišką jų naudojimą ugdymo procese, įtraukiant į veiklas ugdymo įstaigos bendruomenę.

Šiais metais paraiškas konkursui pateikė trys Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos ugdymo įstaigos: Jašiūnų „Aušros“ gimnazija, Jašiūnų lopšelis-darželis „Žilvitis“ ir Butrimonių Anos Krepštul gimnazija.

Vertinimo komisija, lankydamasi švietimo įstaigose, atsižvelgė į edukacinių inovatyvumą, žaliųjų erdvių kūrimą ir naudojimą, negyvosios gamtos panaudojimą, estetinę ir meninę raišką, ekspozicijų įvairovę, informacijos prieigą, ekologiją, tvarumą, biologinės įvairovės pažinimą ir apsaugą, dalykinį integralumą. Taip pat atsižvelgė į įstaigų planus ir vizijas, bendruomenės įtraukimo į erdvių kūrimą organizavimą ir pan.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad Mokyklų edukacinių erdvių 2022 metų konkurso nugalėtoju tapo  Jašiūnų lopšelis-darželis „Žilvitis“. Nugalėtojai po rajoninio etapo atstovaus Šalčininkų rajonui nacionaliniame konkurse.

Mokyklų edukacinių erdvių 2022 metų konkursą inicijuoja Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Organizatoriai: Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius.

Jašiūnų „Aušros“ gimnazija

 
 

Jašiūnų lopšelis-darželis „Žilvitis“

 
  
 
  

Butrimonių Anos Krepštul gimnazija