Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Jaunimo mainų projekto tęsinys

Š. m. kovo 13 – 15 d. Šalčininkų rajono meras Leonard Talmont svečiavosi Volštyno apskrityje, kur dalyvavo trišaliuose mokymuose „Tarpkultūrinė komunikacja darbe su jaunimu Europos aspektu”, kuriuose kalbėta apie Vokietijos, Lenkijos ir Lietuvos jaunimo vasaros poilsį. Susitikime dalyvavo Volštyno seniūnas Ryšard Kurp, Dahme-Spreewald apskrities atstovė Paulina Kleiner, trijų šalių projekto koordinatoriai.
Susitikimo metu buvo apibendrinti ankstesnių jaunimo stovyklų rezultatai, taip pat ir pernai Kolberge (Vokietija) organizuota stovykla. Šiemet jaunimas susitiks Buče (Lenkija). Mokymai jaunimui vyks keturiose grupėse: teatro, šokio, fotografijos, dailės ir pynimo.
Prieš dvejus metus stovykla buvo organizuota Šalčininkėlių pagrindinėje mokykloje, kur apie 40 jaunų žmonių praleido dvi savaites: jie susipažino su Lietuvos kultūra ir tradicijomis, dalijosi nuomonėmis įvairiomis temomis, mokėsi kalbų, kuriomis kalbėjo stovyklos dalyviai.
Jau kelerius metus vykstantis jaunimo mainų projektas tarnauja trijų šalių jaunimo integracijai bei Šalčininkų rajono savivaldybės, Volštyno ir Dahme – Spreewald apskričių sėkmingai bendradarbiavimo plėtrai.
Irena Kolosovska