Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Joninės Poškonyse

Joninės Poškonyse

Po kelių metų pertraukos į Poškonių seniūniją sugrįžo Joninių šventė, kurį vyko birželio 23 d. Poškonių kaime prie Gaujos paplūdimio. Tai tradicinė šventė, kuri šiemet visus džiugino liaudies šokiais ir dainomis, o svarbiausia - nuostabiu oru ir puikia nuotaika.

Šventėje dalyvavusius Jonus, Janinas ir Danutas pasveikino Poškonių seniūnijos seniūnė Renata Fedotova, kiekvieną varduvininką ji apdovanojo medaliais bei ąžuoliniais vainikais, linkėdama ąžuolinės sveikatos, neišblėstančios energijos ir visokeriopos sėkmės.

Joninių šventėje dalyvavo Šalčininkų rajono mero padėjėjas Valdemar Sliževski, Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Regina Sokolovič. Atvykę svečiai visiems susirinkusiems į šventę linkėjo išlikti stipria ir vieninga bendruomene, džiugios nuotaikos ir gero šventinio vakaro.

Scenoje publiką savo šventine programa ir šokiais linksmino Vilkaviškio  kultūros centro folkloro ansambliai „Sūduviai“ - vadovė Jūratė Driunienė, ir „Lankupa“ - vadovė Daiva Ambrasaitė. Taip pat savo nuostabią koncertinę Joninių programą scenoje pristatė Vilniaus rajono Nemenčinės seniūnijos reprezentacinis Lietuvos lenkų dainų ir šokių ansamblis ,,Wileńszczyzna”,vadovė Natalija Sosnovskaitė, bei nuotaikingi vakaro muzikantai „W rytme TUC TUC TUC“.

 
 
 

Skambios dainos ir smagūs šokiai ragino žiūrovus dainuoti ir šokti kartu. Saulei nusileidus užkurtas Joninių laužas. Senoliai tikėjo, kad ugnis – stebuklinga. Ji ne tik apvalo, bet ir suteikia jėgų, gydo. Pasibaigus koncertui, renginio žiūrovų laukė diskoteka, trukusi iki paryčių.

 
 

Už šventės organizavimą ir finansinę paramą dėkojame Šalčininkų rajono savivaldybės administracijai, Šalčininkų kultūros centrui bei Poškonių bendruomenei, gyventojams už pagalbą ruošiantis Joninių šventei.

Poškonių seniūnijos informacija