Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Komanda „Sokol“ - Lietuvos vyrų rankinio I lygos čempionato III vietos laimėtojai!

Gegužės 1-2 d. Avia Solutions Group Arenoje vyko Lietuvos vyrų rankinio I lygos čempionato finalinio ketverto varžybos.

Palaikoma nemažo sirgalių būrio gegužės 1 d. Šalčininkų rajono komanda „Sokol“ pusfinalyje susitiko su čempionato lyderiais - Vilniaus „HC Amber“. Sokol rankininkų nusiteikimas buvo kovingas, bet jautėsi jaudulys. Nerealizuoti šimtaprocentiniai momentai, prarasti kamuoliai leido varžovams laimėti rungtynes rezultatu 33:27.

„Sokol“ komandoje įvarčius pelnė: A. Gaiduk - 8, J. Girdijevskij ir A. Šibeko po 5, M. Adomėnas - 3, M. Urvikis ir R. Bliznevič po 2, J. Trockij ir A. Bogdiun po 1.

Mažajame finale dėl bronzos medalių gegužės 2 d. „Sokol“ komanda susitiko su „HC Molėtai“ komanda. Puikiai susitvarkiusi gynyboje jau nuo 1 minutės „Sokol“ komanda įgijo kelių įvarčių pranašumą ir pirmąjį kėlinį baigė 3 įvarčiais priekyje - 14:11. Po pertraukos rajono rankininkai nepaleido iniciatyvos ir laimėjo rungtynes rezultatu 31:28.

Pergalės link „Sokol“ komandą vedė vartininkai V. Jurgelevič ir D. Janušauskas, tarp žaidėjų geriausiai pasirodė M. Urvikis ir A. Šibeko, pelnę po 9 įvarčius, M. Adomėnas įmetė 4, po 3 - A. Gaiduk ir R. Bliznevič, 2 - J. Girdijevskij ir 1 - P. Krivonos.

Prie pergalės komandą atvedė jų treneriai: vyr. treneris Romas Urvikis bei treneris Česlav Antul.

Geriausiu finalinio etapo komandos žaidėju pripažintas Artūras Šibeko.

Buvo išrinkti ir geriausi sezono žaidėjai, tarp kurių ir „Sokol“ rankininkai.