Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Laiminga vaikystė – tai investicija į visuomenę

Laiminga vaikystė – tai investicija į visuomenę

Poškonių bendruomenės centras, dalyvaudamas Šalčininkų rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų projektų finansavimo konkurse, laimėjo projekto atrankos konkursą ir gavo finansavimą projekto „Bendruomenė – kaip viena šeima“ įgyvendinimui.

Poškonių bendruomenėje ne vienerius metus organizuojami renginiai ir šventės, skirtos šeimoms: Tarptautinė vaikų gynimo diena, Šeimos šventė, Senjorų diena. Tokių renginių dėka bendruomenės nariai paįvairina savo kasdienybę ir laisvalaikį, o tai skatina ugdyti vadybinius, organizacinius gebėjimus.

Įgyvendinant projektą „Bendruomenė – kaip viena šeima“ numatytos keli jo etapai. Vienas iš jų - Tarptautinės vaikų gynimo diena. Šia proga surengtos sportinės edukacinės veiklos mažiausiems seniūnijos gyventojams. Vaikai žaidė judriuosius žaidimus, mankštinosi, šoko, mokėsi  komandinio darbo įgūdžių, minė mįsles. Po įvykusių smagių sportinių varžybų dalyviai buvo apdovanoti saldžia dovanėle ir nuotaikingais spalvotais balionais.

 
 

Šio projekto dėka vaikams suteikėme bendravimo džiaugsmo ir visi kartu pasitikome vasaros pradžią.

Taip jau sutapo, kad minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną, mažieji Poškonių seniūnijos gyventojai pirmieji išbandė linksmybes naujoje vaikų žaidimo aikštelėje, įrengtoje prieš įėjimo į Poškonių bendruomenės centrą

Visos bendruomenės ir seniūnijos gyventojų vardu nuoširdžiai dėkojame Šalčininkų rajono savivaldybės administracijai, kuri skyrė lėšų vaikų žaidimų aikštelės įrengimui.

Poškonių bendruomenės centro informacija