Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Lietuvos rankinio federacijos finalinės varžybos

Balandžio 18 - 19 d. Tauragėje pasibaigė Lietuvos rankinio federacijos finalinės varžybos, kuriose dalyvavo ir Šalčininkų „Šalčios“ rankininkai.
Pusfinalio varžybose „Šalčia“ susitiko su praeitų metų nugalėtojais Kauno LKKA - Teledema komanda. Varžybos vyko labai atkakliai ir tik paskutinėmis minutėmis Kauno rankininkams pavyko išplėsti pergalė rezultatu 30:26 (13:13). Kitame pusfinalyje Šiaulių SM Saulė komanda nugalėjo Tauragės Tauragė-Savirida rezultatu 32:22 (15:7).
Varžybose dėl III vietos Šalčininkų komandai vėl nepasisekė ir jie pralaimėjo Tauragės komandai rezultatu 23:27 (10:13). Varžybose dėl I vietos Šiaulių komanda nugalėjo Kauno komandą rezultatu 27:26 (13:9) ir tapo Lietuvos rankinio federacijos čempionato čempionais.
2009 m. LRF LČ vyrų ketveriukės turnyro lentelė:
1. Šiaulių SM Saulė
2. Kauno LKKA Teledema
3. Tauragės Tauragė-Savirida,
4.Šalčininkų Šalčia
Laureatai: Rezultatyviausiojo LRF LČ žaidėjo prizas atiteko –Vidui Buivydui 176 įv.(Savirida).
Finalinio ketverto geriausiųjų komandų žaidėjų prizai įteikti - Tadui Repšiui (SM Saulė), Arūnui Gudaičiui (LKKA-Teledema), Egidijui Baniui (Savirida), Tadeušui Bogdziunui (Šalčia).
Šalčininkų „Šalčios“ rankininkai jau antrus metus iš eilės patenka į LRF finalines varžybas ir tai yra didelis pasekimas.
Šalčininkų „Šalčios“ rankininkai nori padėkoti savo rėmėjams: pagrindiniam rėmėjui - Šalčininkų rajono savivaldybei ir Šalčininkų rajono merui Leonardui Talmontui bei Edmundui Okmanui. O taip pat T. Romanovskio autotransporto įmonei; UAB „Forestvila“, UAB „Etanetas“; UAB „Šalčininkų AP“; UAB JARAKS; restoranui - picerijai „Companeros“. Norime padėkoti ir Šalčininkėlių pagrindinės mokyklos direktorei Danutai Butko ir jos pavaduotojai Danutai Sinkevič už pagalba organizuojant varžybas namuose ir visiems sirgaliams, kurie ateidavo palaikyti komandos.


Šalčininkų „Šalčios“ rankininkai