Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Mažieji eišiškiečiai sportavo kartu su tėvais

Mažieji eišiškiečiai sportavo kartu su tėvais

Gegužės 10 d. Eišiškių lopšelio – darželio „Žiburėlis“ „Baravykų” grupės bendruomenė aktyviai dalyvavo sveikatos dienai skirtame renginyje „Judėjimo diena“. Vaikai kartu su savo tėvais  linksmai ir smagiai dalyvavo projekto baigiamajame etape.

Tiriamasis Eišiškių lopšelio – darželio „Žiburėlis“ „Baravykų” grupės projektas „Kamuolys“ realizuojamas nuo spalio mėnesio, jo tikslas - bendrojo judrumo lavinimas žaidžiant su kamuoliu. Buvo realizuotos sekančios veiklos: ugdytiniai apžiūrėjo įvairius kamuolius, susipažino su įvairiais žaidimais, kuriuose naudojamas kamuolys, sužaidė futbolą, susipažino su įvairiais su kamuoliu atliekamais pratimais, tėvai dalyvavo edukacinėje priemonėje „Žaismingi kamuoliukai“  ir nuotraukų parodoje „Tėvai, vaikai ir kamuolys“. Projektas realizuotas kartu su tėvais. 

Ši sporto šventė buvo ypatinga, tuo kad darželiui konstruktyviai bendradarbiaujant su Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokykla, sportininkai salę užleido mažiesiems eišiškiečiams. Vaikai patyrė daug teigiamų emocijų, džiaugsmo ir juoko ir, svarbiausia, sustiprino ryšį su tėvais bei patobulino kompetencijas sveikatos stiprinimo srityje.

 
 

Šventėje netrūko žaidimų, linksmųjų estafečių, smagių rungčių ir draugiškos konkurencijos. Šventė baigėsi, tačiau pralaimėjusių nebuvo. Kiekviena šeima buvo apdovanota diplomu ir medaliu.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Jolanta Grinevič, Liliya Vysotskaya