Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Metodinė konferencija Baltosios Vokės vidurinėje mokykloje

Balandžio 30 d. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos vidurinėje mokykloje vyko metodinė konferencija tema „Pagalba mokiniui ir pagalbos formų įvairovė“, kurią organizavo mokyklos mokytojai vadovaujant direktorės pavaduotojai Valentinai Bartoševič. Konferencijos devizais tapo M. Gorkio žodžiai: „ Tikrasis mokytojas visą laiką turi būti geriausias mokinys“ ir graikų filosofo Senekos teiginys: „Mokydami-mokomės“.
Konferencijos metu vyravo draugiška, šilta atmosfera. Mokytojų paskaitos buvo paruoštos remiantis metodinės literatūros pagrindais ir pačių patirtimi.
Pradinių klasių mokytoja Alicija Pusova išnagrinėjo temą: „Darbo su ypatingų poreikių (hiperaktyviais) mokiniais metodika“. Fizikos mokytoja Janina Šulgaševič pateikė mokymo formas derinant darbą su silpnesniais mokiniais ir pabrėžė, kad darbą ir vertinimą pamokos metu reikia individualizuoti. Apie mokinių gebėjimus tobulintis kalbėjo technologijos mokytoja Jadvyga Skarina ir chemijos mokytoja Irena Bogdevič. Mokyklos pedagogė Renata Nenartovič pristatė darbo su mokiniais iš asocialių šeimų formas ir pabrėžė klasės auklėtojos bendradarbiavimo efektyvumą. Pradinių klasių mokytoja Janina Gaidienė ir lietuvių kalbos mokytoja Margarita Volodkienė kalbėjo svarbia tema: „Darbo su gabiais mokiniais metodai ir formos“.
Konferencijos pabaigoje kiekvienas mokytojas pasidalijo savo nuomone dėl konferencijos naudos ir aktualumo.

 

Miroslava Šostak,
Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos vidurinės mokyklos direktorė