Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

,,MOKYKLINUKAI” švenčia trečiąjį gimtadienį

Butrimonių Anos Krepštul vidurinėje mokykloje jau treti metai aktyvūs mokiniai leidžia laikraštį ,,Mokyklinukai“. Redakcijos aktyvas – septintos klasės mokinių grupė. Jaunuosius žurnalistus domina įvairios temos: ,,karščiausi“ įvykiai mokykloje, klasės draugų gyvenimas, mokyklos renginiai, mokinių pasiekimai konkursuose, olimpiadose ir sporto važybose, bendraklasių išvykos į Lietuvos ir Lenkijos įžymias vietas.
Laikraščio redakcija įsikūrusi nedideliame, bet jaukiame kabinete, kuriame mokinių darbui skirti 3 kompiuteriai, 2 spausdintuvai. Šiame kabinete daug laiko praleidžia redakcijos aktyvas: čia tariamasi dėl parinkimo naujam numeriui, sprendžiama, kurios nuotraukos labiausiai atspindėtų mokyklos įvykius, čia kuriami ir redaguojami tekstai. Dažnai savo kūrybos išdrįsta pasiūlyti jaunieji mokyklos poetai: M. Liubin, A. Šumska, A. Suchockaja ir kiti. Šiais metais nemažai dėmesio skiriama Lietuvos vardo 1000-čiui paminėti ir Anos Krepštul gyvenimo ir kūrybos faktams apžvelgti.
Laikraščio įgyvendinimo projektą remia Tautinių mažumų ir išeivijos departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės. Gavus finansinę paramą galima įsigyti popieriaus laikraščio tiražavimui, dažų spausdintuvui, nuotraukų spausdinimui.
Po ilgo ir kruopštaus redakcijos darbo bendruomenę kiekvieną mėnesį pasiekia naujas laikraščio numeris. Laikraštis ne tik platinamas mokiniams, dovanojams svečiams, bet ir skelbiamas mokyklos interneto svetainėje. Taigi naujienas gali sužinoti visi, kam įdomu, kas naujo ir svarbaus vyksta mokykloje.
Švęsdami trečiąjį gimtadienį surengėme konferenciją ,,Ar tai tikroji sėkmė?“ ir sukvietėme savo ištikimus skaitytojus pasidalinti pastebėjimais, išsakyti pageidavimus ir padiskutuoti, kokį mokyklos laikraštį norėtų matyti ateityje.
Smagu buvo klausytis redakcijos narių dalykinių pranešimų, dalyvauti diskusijoje. Konferencijai baigiantis mokyklos bendruomenę pakvietėme prie vaišių stalo – juk šventėme gimtadienį.


Butrimonių Anos Krepštul vidurinėje mokyklos informacija