Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Paplūdimio tinklinio turnyras Šalčininkuose

Š. m. birželio 28 d. Šalčininkuose įvyko paplūdimio tinklinio aikštelės atidarymas. Ši aikštelė buvo įrengta „Santarvės“ vidurinės mokyklos teritorijoje kūno kultūros mokytojo ir trenerio Andžejaus Venckevičiaus iniciatyva.
Aikštelę įrengti padėjo Šalčininkų rajono savivaldybės administracija, UAB „Šalmesta“ (direktorius Kęstas Aleksonis), UAB „Tvarkyba“ (direktorė Danuta Suckel). Be to, padirbėjo ir Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokyklos, Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos ir „Santarvės“ vidurinės mokyklos mokiniai. Entuziastams padėjo ir Kūno kultūros ir sporto draugija „Sokół“.
Atidarymo proga aikštelėje buvo suorganizuotas paplūdimio tinklinio turnyras Kūno kultūros ir sporto draugijos „Sokół“ taurei laimėti.
Komandos varžėsi trijose kategorijose: moterų, vyrų ir jaunuolių iki 18 metų. Iš viso dalyvavo 4 moterų ir 9 vyrų komandos.
Atkakliausiai turnyre kovojo ir pirmą vietą užėmė: moterų kategorijoje – Olga Jakutaitytė ir Lilija Frelik, vyrų kategorijoje – Andrej Levšunov irMarian Markevič, jaunuolių kategorijoje – Miroslav Dudoitis ir Tomas Ivaško.
Nugalėtojus apdovanojo Kūno kultūros ir sporto draugijos „Sokół“ pirmininko pavaduotojas Genadij Baranovič.


Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistas Valerij Kočan