Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Paskutinio skambučio šventė Eišiškių gimnazijoje

Paskutinio skambučio šventė Eišiškių gimnazijoje

Gegužės 26 d. Eišiškių gimnazijoje nuaidėjo paskutinis skambutis. Renginyje dalyvavo Šalčininkų rajono savivaldybės meras Zdzislav Palevič.

Eišiškių gimnazijos bendruomenė parengė iškilmingą šventę. 11 klasės mokiniai pristatė meninį trijų dalių pasirodymą. 72-os laidos abiturientai gavo padėkos raštus už pasiektus rezultatus. Padėkas įteikė Eišiškių gimnazijos direktorius Robert Sliževski. Visi iškilmių dalyviai, stebėdami pasirodymą, turėjo galimybę mintimis nusikelti į savo laikų atsisveikinimo su mokykla akimirkas.

Mokyklos bendruomenę labai džiugino tai, kad šventėje gausiai susirinko mokinių tėvai ir buvę mokytojai.

Šalčininkų rajono savivaldybės meras Zdzislav Palevič, kalbėdamas apie mokyklos baigimą, daug dėmesio skyrė ypatingai šios dienos reikšmei ir pabrėžė mokymosi visą gyvenimą principą.

- Šiandien išskirtinė diena. Ji būtinai išliks Jūsų gyvenimo istorijoje. Jūs ją prisiminsite. Jei paklausčiau apie Jūsų jausmus, tai, neabejoju, kad turite įvairių jausmų. Yra tam tikras liūdesys dėl mokyklinio etapo pabaigos, tačiau tikrai yra ir džiaugsmas. Šie jausmai lydės Jus visą laiką. Ateityje skambučių nebus, o mokytis reikės. Jei galvojame, kad mokslai pasibaigė, tai labai klystame. Mokyklos užduotis yra išmokyti kelių dalykų: būti gerais žmonėmis, mokėti atskirti gėrį nuo blogio ir įskiepyti savarankiško mokymosi įgūdžius. Prisiminkite: be mokslo nė žingsnio, - kalbėjo meras Z. Palevič.

 
 

Meras linkėjo jaunimui visokeriopos sėkmės: gerai išlaikyti egzaminus, turėkite gerą gyvenimo startą, nebijoti.

 

Sveikinimo žodį tardamas Eišiškių seniūnijos seniūnas Miroslav Bogdiun linkėjo abiturientams geros kloties ir atkaklumo, o mero padėjėjas Valdemar Sliževski, baigęs tą pačią gimnaziją, motyvavo jaunimą užtikrintai siekti užsibrėžto tikslo.