Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Prevenciniai susitikimai su mokiniais

Prevenciniai susitikimai su mokiniais

Remiantis Šalčininkų r. savivaldybės administracijos vaiko gerovės komisijos planu bei siekiant mažinti nepilnamečių daromus teisės pažeidimus, buvo identifikuotos rajono ugdymo įstaigų prevencinių pamokų temos.

Š. m. birželio 7 ir 8 dienomis Šalčininkų r. sav. administracijos Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Jurgita Lapinskaitė-Tolstošejeva, bendradarbiaujant su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų r. policijos komisariato bendruomenės pareigūne Olga Jasiukaite, organizavo pirmąsias prevencines pamokas su Jašiūnų pagrindinės mokyklos ir Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazijos mokiniais.

Prevencinių susitikimų metu bendruomenės pareigūnė išsamiai supažindino mokinius su teisine atsakomybe už daromus teisės pažeidimus. Taip pat kalbėta apie saugų naudojimąsi internetu bei galimus pavojus.

Olga Jasiukaitė pažymėjo, kad įsibėgėjus vasarai labai svarbu skirti didesnį dėmesį nepilnamečių nusižengimų prevencijai, kadangi būtent šiuo metų laiku atsiranda didesnė rizika nusižengti.

 

Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė susirinkusiems kalbėjo apie Šalčininkų r. savivaldybės administracijos vaiko gerovės komisiją, jos funkcijas bei vaidmenį, siekiant padėti vaikui pasiekti teigiamų elgesio pokyčių.

Mokiniai buvo supažindinti su vaiko minimalios ir vidutinės priežiūros priemonėmis, jų skyrimo pagrindais bei įgyvendinimu. Po pranešimų vaikai sėkmingai užtvirtino naujas žinias atsakydami į viktorinos klausimus.

 

Susitikimų metu Jurgita Lapinskaitė-Tolstošejeva akcentavo vaiko gyvenimo įgūdžių bei atsakomybės už savo poelgius supratimo ugdymo svarbą.

                                                                         

Atkreipiame dėmesį, kad prevenciniai susitikimai vyks visose rajono ugdymo įstaigose, pagal iš anksto suderintą grafiką.

 

Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos
Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė
Jurgita Lapinskaitė-Tolstošejeva