easy to read easy to read
Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Prie Versekos pražydo Joninių tradicijos

Prie Versekos pražydo Joninių tradicijos

Birželio 23 d. prie Versekos, Kalesninkų seniūnijoje, vyko tradicinė Joninių šventė, kasmet suburianti vietos gyventojus ir svečius drauge pasitikti trumpiausią metų naktį. Renginyje netrūko muzikos, geros nuotaikos, vasariškų pramogų ir bendrystės jausmo.

Šventės pradžioje susirinkusius pasveikino Kalesninkų seniūnė Danuta Vilbik. Ji džiaugėsi, kad Joninės ir toliau išlieka svarbia bendruomenės tradicija, vienijančia įvairaus amžiaus žmones.

- Joninės – tai ypatinga šventė, kai susitinkame ne tik pasidžiaugti vasara, bet ir pabūti kartu, puoselėti savo krašto tradicijas bei kurti gražius prisiminimus. Linkiu visiems jaukaus vakaro, geros nuotaikos ir nepamirštamų akimirkų prie Versekos, – sakė seniūnė.

Šventės dalyvius taip pat pasveikino Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktorius Gžegož Jurgo.

- Joninių šventė yra puikus pavyzdys, kaip bendruomenės geba puoselėti tradicijas ir perduoti jas jaunajai kartai. Dėkoju visiems, kurie prisideda prie šios gražios šventės organizavimo ir linkiu, kad bendrystės dvasia lydėtų mus ne tik šiandien, bet ir kasdieniuose darbuose. Tegul ši trumpa naktis bus ilgiausiai trunkančiomis linksmybėmis – sveikinimo žodžius tarė administracijos direktorius Gžegož Jurgo.

Joninėse dalyvavo ir susirinkusiuosius palaimino Kalesninkų Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo parapijos klebonas Algis Vaickūnas, kuris pasidžiaugė puoselėjamomis tradicijomis, bendruomeniškumu ir palinkėjo visiems šventės dalyviams sveikatos, santarvės bei Dievo palaimos.

 
 

Renginį vedė Edvin Bežanov ir Patricija Miliun, kurie viso vakaro metu rūpinosi pakilia atmosfera ir kvietė žiūrovus aktyviai įsitraukti į šventės programą.

 

Vienas gražiausių vakaro akcentų buvo tradicinis Jonų ir Janinų pagerbimas. Renginio vedėjai pakvietė varduvininkus į sceną, kur jie sulaukė gausių žiūrovų aplodismentų ir nuoširdžių sveikinimų. Jonams ir Janinoms buvo įteikti suvenyrai, linkint sveikatos, laimės, sėkmės ir gražių gyvenimo akimirkų. Ši tradicija kasmet primena apie Joninių šventės prasmę ir suteikia renginiui ypatingo jaukumo bei bendruomeniškumo.

Koncertinę programą pradėjo Kalesninkų Liudviko Narbuto gimnazijos mokiniai, dovanoję žiūrovams muzikinius ir meninius pasirodymus. Vėliau scenoje pasirodė kapela „Senas kiemas“, kurios atliekamos liaudiškos melodijos sulaukė šiltų publikos ovacijų. Šventinę nuotaiką tęsė grupė „Black Guitars“, atlikėjas Edvin Bežanov bei grupė „Wiza“.

 
 
 
 
 
 

Vakarui įsibėgėjus Joninių šventės dalyviai buvo kviečiami šokti ir linksmintis diskotekoje, kurią vedė muzikantai „Disco Life“. Skambanti muzika ir vasariška atmosfera prie Versekos neleido nuobodžiauti iki pat vėlyvo vakaro.

Tradicinė Joninių šventė prie Versekos dar kartą įrodė, kad bendruomeniškumas, kultūrinės tradicijos ir gera nuotaika yra vertybės, kurios kasmet suburia žmones drauge švęsti vieną gražiausių vasaros švenčių. Dalyviai išsiskirstė kupini gerų emocijų ir pažadų kitais metais vėl susitikti prie Versekos krantų.

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Parašykite komentarą

Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

Komentarai

{{msg}}

{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}