Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Šalčininkų rajono mažojo futbolo 7x7 turnyras

Šalčininkų rajono mažojo futbolo 7x7 turnyras

Praėjusį savaitgalį įvyko Šalčininkų rajono mažojo futbolo 7x7 turnyras, kuriame dalyvavo penkios komandos. Į Šalčininkėlių stadioną azartiškai nusiteikę atvyko žaidėjai iš Eišiškių, Šalčininkų, Jašiūnų ir Baltosios Vokės.

Varžybos vyko rato sistema, kai kiekviena komanda susitinka tarpusavyje. Laimėję trejas rungtynės ir vienas sužaidę lygiosiomis, I vietą iškovojo Jašiūnų komanda, II vietą su dviem pergalėms ir dviem lygiosiomis užėmė Šalčininkų komanda „Spartakas“. III vieta atiteko Baltosios Vokės komandai.

Geriausiais komandų žaidėjais pripažinti: Edgar Vrublevski (Eišiškių I-oji komanda), Sylvester Balandis (Eišiškių II-oji komanda.), Valerij Ždanovič (Šalčininkų „Spartakas“), Raimond Klim (Jašiūnai), Deimantas Aikovski (Baltoji Vokė).

Visos komandos apdovanoti futbolo kamuoliais, komandos prizininkės -  taurėmis ir medaliais.

 
 
 

Turnyro organizatoriai: Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius, SK „Visinčia“. Turnyro rėmėjas: Šalčininkų rajono savivaldybė.

I vietos laimėtojai - Jašiūnų komanda - įgijo teisę atstovauti Šalčininkų rajonui LSD „Žalgiris“ vasaros sporto žaidynių mažojo futbolo varžybose. Dėl kelialapio į finalines varžybas jau ateinantį šeštadienį Šalčininkėliuose Jašiūnų komanda kovos su Varėnos ir Trakų rajonų atstovais.