Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Šalčininkų rajono paukščiai iškeliavo į Prezidentūrą

Šalčininkų rajono paukščiai iškeliavo į Prezidentūrą

Šalčininkų rajono savivaldybė prisidėjo prie pirmosios šalies ponios Dianos Nausėdienės kvietimo įsitraukti į „Baltojo paukščio“ akciją. Šia akcija pasitelkiant savo kuruojamas įstaigas ar nevyriausybines organizacijas visos savivaldybės buvo pakviestos smagiam  užsiėmimui – kalėdinių eglutės papuošimų – paukščių vėlimui iš vilnos. Šalčininkų kultūros centro kolektyvas ne kartą stebino kiek savo organizuojamais renginiais, tiek labai savitomis rankų darbo dekoracijomis. Šįkart centro kolektyvas sukūrė 25 paukštelius, kurie nutūps ant Prezidentūros eglės.

 

 

 

 
 
 

- Mūsų kolektyvui Kalėdų laukimo laikotarpis sutapo su be galo gražia ir prasminga „Baltojo paukščio“ akcija. Paukštelių vėlimo procesas įtraukė mus visus. Darbo ėmėsi visas kolektyvas, net ir tie, kuriems rankdarbiai yra svetimi. Dirbdami kasdienius darbus radome laiko ir paukšteliams. Tegul sukurti paukščiai neša į Prezidentūrą šiltus linkėjimus iš Šalčininkų, - sako Kultūros centro direktorė Gražina Zabarauskaitė.  

Pagrindinė akcijos „Baltasis paukštis“ mintis – suburti visuomenę kūrybiškumui, susitelkimui, bendrystei ir tiesiog smagiam bei linksmam užsiėmimui. Dėkojame visiems dalyvavusiems gražioje akcijoje! Nespėjusiems pasigaminti baltųjų paukščių papuošimų, dalijamės Prezidentūros atsiųsta paukščiukų vėlimo INSTRUKCIJA