Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Šalčininkuose paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena

Šalčininkuose paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena

Vakar, birželio 1 d., Šalčininkuose paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena. Šia proga S. Moniuškos menų mokykla pakvietė į šventinį renginį „Vaikystė muzikos garsų ir šokio jūroje“, vykusį Šalčininkų kultūros centre.

Atvykstančius vaikus ir jų šeimos narius pasitiko tapybos ir keramikos darbų paroda „Jaunieji talentai“. Tačiau tikslas buvo kitas – jaudinantis koncertas, kai tėvai gali pamatyti savo vaikus scenoje. Koncerto visi laukė su jauduliu: vaikai ir jaunimas, jų mokytojai ir tėvai. Kiekvienas iš savo pusės laukė pasirodymo scenoje.  Scenoje pasirodė geriausi  Šalčininkų Stanislovo Moniuškos menų mokyklos kolektyvai ir atlikėjai.  Vaikai scenoje turėjo galimybę atskleisti savo talentus ir nustebinti tėvus. Jie dainavo, grojo, šoko ir tiesiog linksminosi, o sužavėti tėvai negailėjo aplodismentų.

Renginyje dalyvavo Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gžegož Jurgo, Šalčininkų rajono mero padėjėjas Valdemar Sliževski ir mokinių tėvai.

Šalčininkų rajono mero vardu mažiausius šalčininkiečius ir jų šeimos narius sveikino mero padėjėjas Valdemar Sliževski.

- Ši šventė yra didelė ir ypatinga. Mero vardu sveikinu visus čia susirinkusius, linkiu, kad šis koncertas taptu ta akimirka, kai prasideda gražiausiais metų laikotarpis – atostogų, šilumos, gėrio ir grožio etapas - vasara. Tai, kad esame šiandien kartu, parodo mūsų vieningą bendruomenę, kuri turi tas vertybes. Vertybes, kurios jungia, leidžia augti, sudaro sąlygas džiaugtis kiekviena diena. Dėkojame organizatoriams - S. Moniuškos menų mokyklai. Dideli aplodismentai Jūsų mokytojams už tai, kad šiandien scenoje turime galimybę pamatyti didelius atlikėjus ir mūsų ateitį – mūsų vaikus, - tarė V. Sliževski.

 
 

Žiūrovų laukė visa puokštė talentingų mokinių pasirodymų:  jaunučių choras, jaunių choras, styginių instrumentų orkestras, akordeonistų kvintetas ir kiti. Programos kulminacija tapo baleto „Kaip tapti balerina“ premjera. Koncertas, kaip visada, buvo iš tiesų aukšto meninio lygio. Viskas apgalvota iki smulkmenų, įdomi ir prasminga programa. Šalčininkų S. Moniuškos menų mokyklos auklėtiniai padovanojo savo tėvams daugiau negu koncertą, jie padovanojo emocijas ir gražius prisiminimus, kurie, be abejo, liks kiekvieno atmintyje. Galime drąsiai didžiuotis jaunos kartos gebėjimais ir talentais. Ačiū!