Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Šeimos sporto šventės Šalčininkų lopšelyje – darželyje „Pasaka“

Šeimos sporto šventės Šalčininkų lopšelyje – darželyje „Pasaka“

Tradiciškai kiekvieną pavasarį daugumoje ikimokyklinio ugdymo grupių vyksta šeimos šventės. Ne išimtis ir Šalčininkų lopšelio – darželio „Pasaka“ grupės. Šeima – koks gražus šis žodis ir kokią didelę reikšmę turintis kiekvieno žmogaus gyvenime. Jau tapo tradicija gegužės mėnesį švęsti šeimos dieną.

Bet šiemet šeimos šventę lopšelyje – darželyje „Pasaka“ nuspręsta švęsti kitaip, kartu dainuojant, žaidžiant ir sportuojant. Šeimos sporto šventes organizavo „Stirnelių“, „Boružėlių“, „Nykštukų“, „Pelyčių“, „Ančiukų“, „Papūgėlių“, „Bitučių“, „Zuikučių“, „Drugelių“ grupės. Pagrindinis šventės tikslas buvo suburti grupes ir visą darželio bendruomenę, smagiai praleisti laiką kartu ir išbandyti jėgas sportinėse rungtyse. Linksmiausia buvo grupių aikštelėse, salėje. O kas gali būti smagiau, kai kartu sportuoja visa šeima?! Vaikai džiaugėsi galėdami kartu su mama, tėčiu rungtyniauti estafetėse, žaisti judriuosius žaidimus, šokti bei improvizuoti.

Visa darželio bendruomenė džiaugiasi, kad šventės sulaukė tokio didelio tėvelių susidomėjimo, džiaugsmo ir azarto. Juk taip smagu visiems kartu pasidžiaugti pirmais pasiekimais: diplomais, pirmais vaiko medalias, taip pat kartu dalyvauti darželio gyvenime.

Šalčininkų lopšelis – darželis „Pasaka“ dėkoja už gražią šventę visiems dalyvavusiems ir didžiuojasi šaunia ir sportiška darželio bendruomene.

 

Šalčininkų lopšelio-darželio „Pasaka“ informacija