Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Šilutės miesto gimtadienis

Šilutės rajono savivaldybė – Pamario ir vandenų kraštas, kuriame ne tik žmonės, bet ir vanduo kuria gyvenimą. Čia gyvena, mokosi ir dirba pilnateisiai Lietuvos, Europos Sąjungos piliečiai, mokantys puoselėti unikalią gamtą, paveldą, plėtojantys verslą, žemdirbystę, žvejybą ir turizmą. Šilutės rajonas garsėja pavasariniais potvyniais, apsemiančiais dideles teritorijas ir atskiriančiais kai kurias gyvenvietes nuo sausumos kelių, puošniais senoviškais pastatais, nuostabiai žydinčiomis magnolijomis. Šilutė – Lietuvos Respublikos etninio regiono Mažosios Lietuvos sostinė.
Kasmet pavasario pabaigoje vyksta Šilutės miesto šventė, kuri pritraukia nemažai svečių iš Lietuvos ir užsienio. Šiais metais Šilutės miestas gegužės 30 d. švenčia 498 gimtadienį. Renginio „Miesto diena“ metu bus atidarytas senasis Šilutės uostas, bus vėl atgaivintas 500 metų vandens kelias link Rusnės, Nidos, Klaipėdos, Tilžės, Jurbarko, Kauno!
Norintiems pažinti Šilutės krašto savitumą, kviečiame atvykti (ar atplaukti) ir įsilieti į nedidelio, tačiau pamario dvasia turtingo, paukščių skrydžiais grakštaus, žmonių nuoširdumu ir dosnumu svetingo ir kraštovaizdžiu kerinčio krašto gyvenimą.
Verslininkams, amatininkams ir kitiems prekeiviams renginio metu atiduodama centrinė Šilutės miesto Lietuvininkų gatvė. Kviečiame registruotis pas Administracijos vyriausiąją specialistę Irmą Augutienę telefonu (8 441) 79 221.

Virgilijus Pozingis
Šilutės rajono savivaldybės meras