Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Sporto mokykla: bėgimas tęsiasi!

Sporto mokykla: bėgimas tęsiasi!

Po iškilmingo Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokyklos atidarymo šventę tęsė rankinis. Po dviejų metų pertraukos atgaivinta rankinio šventė „Rankinis -2022 Eišiškės“. Nuo pat ryto gegužės 21 dieną (šeštadienį) sporto mokyklos salė buvo pilna sportininkų: nuo mažiausiųjų iki vyresniųjų - susirinko didelė rankinio šeima.

Vaikų turnyre, kuris buvo skirtas buvusio trenerio Leonido Verboviko atminimui, dalyvavo šešios komandos dviejuose pogrupiuose 2009 m.g. ir 2010-2011 m.g. berniukai iš Šalčininkų, Eišiškių ir Varėnos. Jaunesniųjų 2010-2011 m.g. grupėje geriausi buvo Varėnos SC vaikinai, užėmę I vietą, II vietą iškovojo Eišiškių vaikinai ir 3 vietą - šalčininkiečiai. Vyresnėje grupėje 2009 m.g. I vietą iškovojo eišiškiečiai, II vietą - varėniškiai ir III vieta atiteko Šalčininkų jauniesiems rankininkams. Vaikų pasveikinti buvo atvykęs Šalčininkų rajono mero padėjėjas Valdemar Sliževski.

Po vaikų turnyro susibūrė didelis būrys buvusių ir esamų Eišiškių sporto mokyklos rankininkų ir rankininkių, net aštuonios komandos.

Vyrai: 1968-1969 m.g. komanda; 1979-1982 m.g. komanda; 1985-1989 m.g. komanda; 1997-99 m.g. komanda; 1995-1996 m.g. Šalčininkų komanda ir jaunimo komanda.

Didžiausia šventės puošmena buvo moterų komandos: susirinko buvusios Eišiškių „Polonijos“ žaidėjos ir įvairaus amžiaus merginos.

Kamuolys vartų tinklą skrodė iki vėlyvo vakaro. Netruko emocijų, intriguojančių rungtynių ir gražių žaidimo epizodų. Tvyrojo nuostabi atmosfera, dalyviai turėjo galimybę ne tik prisiminti gerus laikus, praleistus sporto mokykloje, bet ir susitikti, pabendrauti po ilgos pertraukos, pasidalinti gyvenimo įspūdžiais, tiesiog puikiai praleisti laiką dideliame draugų būryje.

Šventėje dalyvavo garbingieji svečiai: pirmieji sporto mokyklos treneriai Česlav Antul, Vitold Daškevič ir buvęs direktorius Vladimir Gureckij, taip pat Lietuvos olimpinio komiteto garbės narys, įkūrėjas ir ilgametis Šalčininkų rajono kūno kultūros draugijos „Sokol“ pirmininkas, sporto mokyklos Eišiškėse įkūrėjas Michal Sinkevič.

Geriausi suaugusiųjų grupėje buvo ir I vietą iškovojo 1997-1999 m.g. vyrai; II vietą užėmė vyriausiųjų ir jaunesniųjų rinktinė; III vietą iškovojo 1979-1982 m.g. komanda, IV vieta atiteko šalčininkiečiams. Dėkojame visiems dalyviams, treneriams, žaidėjams, rėmėjams (UAB „Sontransa“, UAB „Armplast“) visiems prisidėjusiems prie gražios sporto šventės organizavimo.