Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Sporto mokyklos kolektyvas pasirinko skiepą

Sporto mokyklos kolektyvas pasirinko skiepą

Abejonių ir nerimo yra, bet noras grįžti į gyvas pamokas stipresnis, todėl Šalčininkų rajono A. Ratkevičiaus sporto mokyklos kolektyvas pasiskiepijo.

- Dirbame su vaikais, su jaunimu, važiuojame į varžybas, susitinkame su kitais žmonėmis. Dabar, žinoma, gyvo bendravimo mažiau, tačiau norime sugrįžti į treniruotes. Negalime būti nuolat uždaryti, todėl mūsų kolektyvas sąmoningai pasirinko skiepą. Žinoma, abejonių buvo. Bet sveikas protas nugalėjo. Šiandien visi 11 trenerių, aš ir mano pavaduotojas esame pasiskiepiję, - pasakoja sporto mokyklos direktorius Marjanas Titko.

Jo teigimu, mokyti žaisti stalo tenisą, rankinį, tinklinį nuotoliniu būdu yra sunku. Treneriai deda labai daug pastangų, kad vaikai ir jaunimas judėtų, kad neprarastų fizinės formos ir motyvacijos. Direktorius tikisi, kad vakcinavimo dėka pavyks nugalėti pandemiją ir sporto mokyklos salė vėl prisipildys kamuolių dūžių, švilpuko garsų ir, žinoma, sportuojančių auklėtinių.

Šalčininkų rajono A. Ratkevičiaus sporto mokyklą lanko 240 vaikų ir jaunuolių, veikia grupės Eišiškėse, Šalčininkuose, Baltojoje Vokėje ir Jašiūnuose

Nuotr.: A. Ratkevičiaus sporto mokyklos archyvas