Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Stare Miasto delegacijos viešnagė

Š. m. kovo 27 – 29 d. Šalčininkų rajone svečiavosi seniūnijos Stare Miasto (Lenkija) delegacija, kuriai vadovavo viršaitis Ryšard Nawrocki.
Svečių iš Lenkijos vizito tikslas buvo įteikti savivaldybės reikmėms keturis kompiuterinės įrangos komplektus ir aptarti Šalčininkų rajono savivaldybės ir seniūnijos Stare Miasto bendradarbiavimo planus artimiausiems metams. Susitikimo metu Šalčininkų rajono mero pavaduotojas Zdzislav Palevič trumpai pristatė svečiams savivaldybės administracinį suskirstymą, kalbėjo apie politinę ir ekonominę situaciją. Pokalbio metu buvo nutarta perduoti kompiuterinę įrangą Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazijai ir seniūnijoms.
Šeštadienį svečiai lankėsi gimnazijoje ir l.e. direktoriaus pareigas Leokadijai Palevič įteikė kompiuterinės įrangos komplektą ir daugiafunkcinį spausdintuvą. Už gražią dovaną mokiniai atsidėkojo plojimais.
Šalčininkų rajono savivaldybės ir Stare Miasto seniūnijos bendradarbiavimas tęsiasi vos dvejus metus, tačiau per šį laikotarpį įvyko kelios savivaldybių delegacijų mainų programos, o taip pat sėkmingas dainų ir šokių ansamblio „Solčanie” koncertas Stare Miasto seniūnijoje.


Irena Kolosovska