Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Susitikimas su jaunimu atvirojoje jaunimo erdvėje Eišiškėse

Susitikimas su jaunimu atvirojoje jaunimo erdvėje Eišiškėse

Lapkričio 30 dieną Eišiškių laisvalaikio ir verslo centro atvirojoje jaunimo erdvėje vyko susitikimas su jaunimu. Jo tikslas -  aptarti jaunimo politiką Šalčininkų rajone bei ieškoti jaunimo politikos Eišiškėse gerinimo būdų. Susitikime dalyvavo Eišiškių seniūnijos seniūnas Miroslav Bogdiun, Šalčininkų rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Justyna Balion – Voitonis bei aktyvūs Eišiškių ir Eišiškių Stanislovo Rapolionio  gimnazijų jaunimo atstovai.

Užsiėmimai prasidėjo susipažinimo žaidimu, po kurio Šalčininkų rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė pristatė jaunimo politiką Šalčininkų rajone. Koordinatorė paaiškino jauno žmogaus ir jaunimo politikos sąvokas, pristatė jaunimo galimybes Šalčininkų rajone, supažindino su savivaldybės jaunimo reikalų taryba ir jos veikla, papasakojo apie Šalčininkų rajono savivaldybėje įsikūrusias jaunimo erdves bei jų siūlomas paslaugas, akcentavo jaunimo savanoriškos tarnybos galimybes ir naudą jaunam asmeniui, supažindino jaunimą su vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programa.

Po įdomaus ir išsamaus jaunimo politikos Šalčininkų rajone pristatymo prasidėjo darbas grupėse, kurio metu jaunuoliai atliko kūrybinį darbą, o jį pristatydami išsakė savo nuomonę, aptarė jiems rūpimus klausimui, įvardijo sunkumus ir trūkumus, su kuriais susiduria realizuojant save, ir kurie trukdo aktyviai veikti, teikė pasiūlymus dėl jaunimo politikos gerinimo. Diskusiją apibendrino Eišiškių seniūnijos seniūnas Miroslav Bogdiun. Atsakęs į jaunimo užduodamus klausimus jis pasiūlė aktualiausių problemų sprendimo būdų.

Susitikimą apibendrino pagaliukų žaidimas, po kurio paaiškėjo, kad tik veikiant kartu galime pasiekti rezultatų.

Artėjančios Šventojo Mikalojaus dienos proga visi dalyviai gavo atminimo dovanėles.

  
  

 

Eišiškių laisvalaikio ir verslo centro informacija