Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Tradicinio bėgimo rezultatai

Š. m. balandžio 25 d. Baltojoje Vokėje įvyko tradicinis XXI bėgimas „Baltoji Vokė – Rūdninkai – Baltoji Vokė“ ir „Viadrus“ taurės bėgimo III etapas.
Renginio tikslas - skatinti vaikus, jaunimą bei suaugusius dalyvauti įvairių sporto šakų varžybose, kelti kovinę dvasią ir atkreipti dėmesį į sveiką gyvenimo būdą.
Bėgime dalyvavo 9 amžiaus grupių bėgikai, jauniausias buvo Nikita Fedotov iš Jašiūnų (1996 g. m.), vyriausias – Mantas Ankudavičius iš Kauno (1932 g. m.).
Pasak Baltosios Vokės seniūno Genadijaus Baranovičiaus, šiemet renginyje dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius - 369, netgi pernai, per jubiliejinę šventę, jų buvo mažiau. 10 km trasoje dėl nugalėtojų vardo, medalių ir rėmėjų prizų varžėsi 135 bėgikai. Jis taip pat pasidžiaugė, kad į renginį atvyko nemažai sporto aistruolių, mėgėjų, rajono gyventojų.

Geriausi 10 km bėgimo rezultatai:

Vyrai Moterys
Petras Pranckūnas (Vilnius), rezultatas 32.50 min. Vilija Damašickienė (Jonava), rezultatas 40.27 min.
Valdas Gudaitis (Panevėžys), rezultatas 32.54 min. Regina Čistiakova (Vilnius), rezultatas 41.21 min.
Vytautas Gražys (Paberžė), rezultatas 33.32 min. Sada Bukšnienė (Kaunas), rezultatas 43.01 min.

Geriausi Šalčininkų rajono bėgikai – Andžej Venckevič ir Renata Siliuk, 1 km krose nugalėtoja - Justina Alenavičiūtė iš Baltosios Vokės
Kiekvienas atvykęs šeštadienį į Baltąją Vokę galėjo sau rasti užsiėmimą – kilnoti svarsčius, sužaisti krepšinį 3x3, dalyvauti rankų lenkimo varžybose ar tiesiog smagiai praleisti laiką.
Krepšinio 3x3 varžybose susitiko 25 komandos. Suskaičiavus bendrą susitikimų santykį nugalėtoja tapo komanda ,,Šaibuny“, antrąją vietą iškovojo ,,Nowa fala“, trečiąją - ,,Baltasis tigras“.
Rankų lenkimo varžybose stipriausia moteris buvo Diana Milevska (Baltoji Vokė), antra buvo Jadvyga Skarina (Baltoji Vokė) ir trečioje vietoje - Karina Bobin. Iš vyrų geriausiai pasirodė Vitalij Okolovič, antrąją vietą laimėjo Henrik Tomaševič ir trečiąją – Henrik Bogdevič.

Svarsčių kilnojimo varžybų rezultatai ( 2x 24 kg):
1.Aleksandr Serafimo - 30,
2. Henrik Bogdevič - 21,
3.Valdemar Kasiukevič - 19.

Į renginį atvyko Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos prezidentas Romas Bernotas, jis dėkojo visiems dalyvavusiems sporto šventėje už tai, kad jie randa laiko sportui ir kasmet taip noriai suvažiuoja į Baltąją Vokę .

Bėgimo ir atskirų sporto šakų nugalėtojai apdovanoti medaliais, taurėmis, prizais.
Šventėje susirinkusiems koncertavo Šalčininkų kultūros centro šokių ansamblis
,,SMILE“ ir Eišiškių vokalinis ansamblis ,,Fantazija“. Žaidimus ir atrakcionus surengė UAB Atrakcionada. Jaunieji sporto klubo „Palesta“ imtynininkai stebino žiūrovus kovingumu tikrose dvikovose.
Renginį organizavo: Baltosios Vokės Krašto Bendruomenės Centras, Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius, Šalčininkų rajono savivaldybės Sporto klubų sąjunga, Sporto klubas “JAUNYSTĖ”, LBMA, VšĮ „Tarptautinis maratonas“, UAB „Efektyvaus šildymo centras“.