Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Vaikų vasaros poilsio projektas „Sveikame kūne – sveika siela“

Vaikų vasaros poilsio projektas „Sveikame kūne – sveika siela“

Pasibaigus mokslo metams birželio 13-17 dienomis Turgelių P. K .Bžostovskio gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo vasaros stovykloje „Sveikame kūne – sveika siela“.  Stovyklos tikslas - ugdyti mokinių nuostatą sveikai ir saugiai gyventi, įtvirtinti teigiamą požiūrį į sveiką mitybą, puoselėti sveikatą stiprinantį fizinį aktyvumą.

Kiekviena stovyklos diena buvo pilna emocijų ir naujų įspūdžių.

Stovyklautojai dalyvavo įvairiose estafetėse ir lauko žaidimų rungtyse. Mokiniai ritmiškai judėjo  smagioje šokių pamokoje ir netgi kūrė savo šokį. Vėliau šoko gimnazijos kieme, kur noriai prisijungė į šokį ir kitų klasių mokiniai.

Puikiai praleido laiką batutų pramogų parke „SKYPARK“ – šokinėjo, laipiojo, nardė kempinių baseine ir pasilepino skaniais, spalvotais kokteiliais .

Rūpinantis sveiku kūnu kalbėjo apie vaisių naudą mūsų organizmui ir pasportavę ruošė vaisių salotas, kurios atgaivino ir suteikė jėgų likusiai dienai.

Stovyklos uždarymas irgi buvo smagus, prie laužo kepė dešreles, juokėsi, dalinosi įspūdžiais ir svajojo apie nuostabiausias atostogas.

Nuoširdžiai dėkojame Šalčininkų  rajono  savivaldybei už stovyklos projekto finansavimą ir linkime šiltos, įspūdingos vasaros.

Turgelių P. K .Bžostovskio gimnazijos informacija