Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Vaikų vasaros stovykla Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazijoje „Poilsiauk aktyviai, turiningai ir prasmingai"

Vaikų vasaros stovykla Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazijoje „Poilsiauk aktyviai, turiningai ir...

Pasibaigus mokslo metams birželio 13-17 dienomis Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazijos 5-8, I-III g klasių moksleiviai dalyvavo Šalčininkų rajono savivaldybės ir „Šilo“ gimnazijos mokytojų organizuotoje 5 dienų  vaikų vasaros stovykloje „Poilsiauk aktyviai, turiningai ir prasmingai“.

Pirmąją stovyklos dieną po susipažinimo, komandos formavimo žaidimų vaikai sportavo – berniukai žaidė futbolą, merginos ringo, vėliau visi kartu žiūrėjome ir aptarėme filmą „Balkonas“. Antroji diena buvo skirta bokštų ir dekoracijų kūrimui – vaikai susiskirstę komandomis iš antrinių žaliavų konstravo įvairiausius bokštus ir tiltus.

Trečią dieną vaikų vasaros stovykloje buvo žygis po Baltąją Vokę, skirtas miestelio ir apylinkių pažinimui. Vaikai pasidalinę į dvi grupes - „Gamta“ ir „Architektūra“- žygio po Baltąją Vokę metu stebėjo ir fotografavo įdomesnes architektūrines detales, pastatus, gamtinius elementus. Grįžę atliko užduotį: remdamiesi nufotografuotais elementais, motyvais  kūrė atviruką-palinkėjimą vasarai, sau ir savo draugams.

 Kitos stovyklos dienos turbūt buvo labiausiai laukiamos vaikų, nes jų laukė pažintinė-poilsinė  išvyka į Klaipėdos kraštą, o svarbiausia prie Baltijos jūros. Taigi, anksti kėlę, bet smagiai nusiteikę, stovyklautojai  dviem dienom buvo išsikraustę į Šventąją. Pakeliui dar aplankėme Olandų skardžio kepurę ir  žygiavome Litorinos pažintiniu taku, sustojome Palangoje ir pabuvojome Palangos botanikos parke, kol galiausiai pasiekėme kelionės tikslą. Įsikūrę stovyklavietėje Šventojoje, džiaugėmės vienas kito bendrija, grožėjomės jūra ir, nors vanduo buvo šaltokas, įmerkėme basas kojas į jūrą.

Taigi apibendrinant galima teigti, kad  mokiniai savo atostogas stovykloje praleido ne tik aktyviai, bet ir turiningai, prasmingai bei pilni įspūdžių pradės savo tikrąsias vasaros atostogas.

Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazijos informacija