easy to read
Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Vandens sporto šakų šventė Šalčininkuose

Vandens sporto šakų šventė Šalčininkuose

Vasario 22 dieną teniso klubas „Relax“ pakvietė rajono neįgaliųjų draugijos narius į vandens sporto šakų turnyrą „Plaukiok ir būk sveikas!“ Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos baseine.

Per varžybas beveik visi dalyviai įveikė plaukimo distanciją, pademonstravo ryžtą ir užsispyrimą.  Moterų grupėje aukso medalis ir nugalėtojo taurė buvo įteikti Jelenai Songin, antra vieta atiteko Liudmilai Bojaznajai,  o bronzos medaliu apdovanota Jelena Kobak.

Vyrų grupėje nugalėjo Aleksandr Frolov, antras buvo Jan Mažeiko, o trečias - Marjan Titko. Puikią varžybų nuotaiką padėjo palaikyti treneris Kęstutis Pileckas, jis su dalyviais vandenyje atliko kineziterapijos pratimus, o jie buvo ir naudingi ir nuotaikingi! Per įvykusią vakarienę varžybų dalyviai pabendravo, pasidalijo įspūdžiais ir pabrėžė, kad fizinis aktyvumas suteikia naudą kūnui, dovanoja teigiamų emocijų sielai, leidžia praplėsti draugų ir bendraminčių ratą. Atšilus orams nutarta organizuoti baidarių žygį Merkio upe.

 
 

Turnyras organizuotas vykdant projektą „Bendruomenės aktyvinimo programa „Judėk ir būk sveikas“ ir bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.

Sporto klubo RELAX informacija

easy to read