Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Vasara. Kalnai. Murzasichle

Vasara. Kalnai. Murzasichle

Šių metų gegužės 28 - birželio 4 d. Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centro ir sporto klubo ,,Szelment“ Slabada (Słobódka) (Lenkija) bendradarbiavimo dėka pagal Lenkijos ir Lietuvos jaunimo programą ERASMUS + buvo įgyvendintas projektas „SOS Žemei“. Projekte dalyvavo dainų ir šokių ansamblių „Solčanie“ ir „Solčanka“ jaunimas. Viešnagės vieta buvo vaizdingas aukštaičių kaimas Lenkijos Tatrų papėdėje – Murzasichle, esantis Tatrų nacionalinio parko pakraštyje.

Visą savaitę jaunimas iš Lietuvos ir Lenkijos aktyviai demonstravo savo kūrybinius gebėjimus, kūrė ekologijos tobulinimo planus, taršos mažinimo, daiktų pakartotinio naudojimo galimybes.

Kartu svarbus projekto aspektas buvo viešnagės vietovės ir jos tradicijų kultūrinis pažinimas. Racionalaus planavimo dėka kiekviena kelionė buvo kupina tikrų emocijų ir nepamirštamų įspūdžių! Zakopanė, Jūros akis (Morskie Oko), plaukimas plaustais Dunajeco upe, pakilimas keltuvu į Gubaluvkos kalną, nuo kurio atsiveria Tatrų kalnų panorama – tai svarbiausios ir gražiausios lankytinos vietos. Džiaugiamės, kad  šį kartą mums pavyko tai įgyvendinti!

 
 

Visi, kurie lanko dainų ir šokių ansamblį, puikiai žino, kad ansamblio dalyvių veikla tai ne tik pasirodymai, pristatant meninius pasiekimus, bet ir kita veikla, skirta savo malonumui. Tai pasaulio pažinimas, bendravimas su bendraamžiais, savo vidinių barjerų įveikimas ir daugybė kitų naudingo laisvalaikio praleidimo būdų. Tad šį kartą jaunimas turėjo galimybę įsitikinti, kad verta skirti savo laiką dalyvavimui ansamblyje!

Projekto dalyvių vardu dėkojame visiems organizatoriams ir partneriams už galimybę dalyvauti tokiose gražiose ir prasmingose projekto veiklose. Tokių kelionių dėka mes susipažįstame su pasauliu, ieškome galimybių jį pagerinti, ugdome kūrybiškumą!

Jaunimo grupės lyderės Elvyra Učkuronis ir Božena Danielė