Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Vasaros poilsio stovykla „Išmanieji  STEAM‘ukai“

Vasaros poilsio stovykla „Išmanieji  STEAM‘ukai“

Tėvai ir vaikai tikrai sutiks su teiginiu, kad vasaros stovykla - geriausia vaiko užimtumo priemonė, nes jie nuolat yra užsiėmę įdomia veikla ir tuščiai neleidžia dienų prie kompiuterio. Kalesninkų Liudviko gimnazijos 1-4 klasių mokiniai birželio 10 - 16 d. dalyvavo vasaros poilsio stovykloje „Išmanieji STEAM‘ukai“.

Stovyklos organizavimas buvo paremtas patyrimine veikla. Patyrinimė veikla – tai mokymosi per patirtį procesas, kurio metu mokiniai atsivėrė aktyviai patirčiai – emocijoms, reakcijoms, pojūčiams ir savirefleksijai. Stovyklos metu daug laiko praleido lauke. Vaikai nuo pirmos dienos buvo įtraukti į labai įdomias ir įtraukiančias veiklas. Edukacinis užsiėmimas „Piešinių magija“ su 3D rašikliais buvo turiningas naujovėmis. Užsiėmimo metu vaikai ne tik sužinojo apie 3D rašiklių galimybes, naudojamas aplinkai draugiškas medžiagas, bet ir maloniai praleido laiką. Vaikai kūrė,  eksperimentavo ir pasigamino spalvingus žaisliukus.

Ekskursijos į Vilniaus universiteto Botanikos sodą metu mokiniai gavo sodo planus ir užduotis, skirtas atlikti. Kartu su gidu botanikos sode tyrinėjo augalų lapus, žiedus ir vaisius, ieškojo panašumų ir skirtumų, stebėjo, uostė, valgė (jei augalo vaisiai valgomi), bandė nustatyti koks tai augalas, kuo jis ypatingas, kuo skiriasi nuo kitų augalų, sužinojo kam ir kokios augalo dalys naudojamos praktiškai.

Versekos daugiafunkciame centre ir gimnazijos teritorijoje  tyrinėjo augančius medžius, krūmus, žoles ir vandenį.

Paskutinę stovyklos dieną mokytojai pakvietė vaikus į atpalaiduojantį užsiėmimą „Spalvų susitikimas“. Mokiniai išmoko dekoruoti daiktus dekupažo technika. Vaikų darbeliai, atlikti dekupažo technika stebino kruopštumu ir fantazija. Edukacinio užsiėmimo dalyviai džiaugėsi sužinoję daugiau dekupažo technikos paslapčių, pasisėmė naujų kūrybinių idėjų.

Kalesninkų Liudviko Narbuto gimnazijos informacija