Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Vasaros stovykla „Spindulėlis“

Vasaros stovykla „Spindulėlis“

Birželio 13-17 d. Jašiūnų pagrindinė mokykla organizavo vaikų vasaros poilsio stovyklą „Spindulėlis“, kurią finansavo Šalčininkų rajono savivaldybė. Stovyklos tikslas – plėtoti mokinių socializacijos galimybes, skatinti mokinių turiningą laisvalaikį, sudarant galimybes mokinių saviraiškai, fiziniam aktyvumui, sveikai gyvensenai ir įvairiapusiam ugdymui. Labai svarbu palaikyti vaikų sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą bei kuo daugiau veiklų organizuoti gryname ore. Kiekvieną dieną buvo organizuojami ne tik edukaciniai užsiėmimai vaikams, kūrybiniai darbeliai, sporto užsiėmimai, įdomūs lavinamieji stalo žaidimai, bet ir organizuotos pažintinės išvykos.

Pirmoji stovyklos diena buvo skirta išvykai į „Pėlėdų parką“. Vaikų laukė ekskursija po parką, kur jie pamatė daug nuostabių ir įdomių paukščių.

Antrąją dieną pradinukai dalyvavo Gedulo ir vilties dienos minėjime. Vėliau žaidė stalo ir įvairius socialinių emocijų ugdymui skirtus žaidimus, piešė. 

Trečioji stovyklos diena buvo skirta išvykai į „Zoopark“. Vaikų laukė edukacinis užsiėmimas „Aš- gyvūnų detektyvas“. Visi smagiai praleido laiką draugiškų ir smalsių gyvūnėlių apsuptyje.

Ketvirtoji diena buvo skirta ekskursijai į miestelio biblioteką. Vaikų laukė ekskursija po biblioteką, viktorina, smagios užduotėlės.

Paskutinę, penktąją, stovyklos dieną vaikai atsisveikino su stovyklėle – smagiai leido laiką praktikuodami, kaip suteikti pirmąją pagalbą, daug sportavo, rungtyniavo, žaidė judriuosius žaidimus. Veiklos vaikams labai patiko ir suteikė daug teigiamų emocijų.

Norisi tikėti, kad ekskursijos, edukacinės pamokos, žaidimai, kiti įvairūs užsiėmimai ilgai neleis vaikams pamiršti gražių ir prasmingų stovyklos akimirkų. 

Linkime visiems vaikams gražios ir turiningos vasaros!

Jašiūnų pagrindinės mokykloje informacija