Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Vasaros svajonių stovykla

Vasaros svajonių stovykla

Birželio 13-17 d.  dienomis Šalčininkų specialiosios mokyklos pradinių klasių mokiniai dalyvavo vasaros poilsio stovykloje „Vasaros svajonių stovykla“. Stovykla  buvo finansuojama  iš Šalčininkų rajono savivaldybės biudžeto lėšų. Šios stovyklos tikslas buvo teikti vaikams aktyvų, kokybišką ir saugų poilsį, mokyti vaikus užmegzti draugiškus santykius, ugdyti fizinį aktyvumą.

Stovykla prasidėjo kūrybinėmis dirbtuvėmis. Buvo surengta vaikų darbelių paroda. Diena atnešė mokiniams daug teigiamų emocijų.

Birželio 14 d. Vaikai lankėsi Vilniaus zoologijos sode „ZOOPARK“. Vaikai turėjo galimybę susipažinti ne tik su Lietuvoje gyvenančiais, bet ir kitų šalių gyvūnais. Čia vaikai iš arti galėjo pamatyti vieną mažiausių primatų pasaulyje – nykštukinę marmozetę, smalsuolius katininius lemūrus, išdykusių surikatų šeimą, didžiausius vėžlius Lietuvoje. Vaikai po kelionės dar ilgai aptarinėjo įspūdžius. Kelionė į zoologijos sodą suteikė vaikams pažinimo džiaugsmą, teigiamų emocijų, patenkino jų smalsumą ir paskatino dar labiau mylėti ir globoti gyvūnus. Taip pat  mokiniai apsilankė „Vichy“ vandens parke.

Penktadienį,  birželio 17 dieną, mokyklos bendruomenei buvo pristatyta stovyklos veikla bei rezultatai. Mokinių  aktyvumas, dalyvaujant įvairiose praktinėse veiklose, noras atrasti ir sužinoti naują, sustiprino pasitikėjimą savimi, norą bendrauti, bendradarbiauti. Vasaros stovykla suteikė mokiniams daug gerų įspūdžių.

  

Šalčininkų specialiosios mokyklos informacija