Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Virš geležinkelio šalia Rudaminos – naujas automobilių ir pėsčiųjų viadukas

Virš geležinkelio šalia Rudaminos – naujas automobilių ir pėsčiųjų viadukas

Rugsėjo 28 d. nuo 15 val. Vilniuje, šalia Rudaminos, virš geležinkelio paleidžiamas eismas naujuoju automobilių ir pėsčiųjų viaduku. Geležinkelio pervažos modernizavimas yra vienas iš projektų, kuriuo „LTG Infra“ užtikrina eismo saugumą naikinant vieno lygio geležinkelių ir automobilių eismo sankirtas.

Magistralinio kelio A15 ašyje įrengtas automobiliams ir pėstiesiems viadukas yra 55 m ilgio, 13 m pločio. Vienu viaduko tarpatramiu kertamas geležinkelio kelias Kyviškės–Valčiūnai, o kitu tarpatramiu organizuojamas eismas (krašto kelio Nr. 106) Rudaminos kryptimi. Naujai įrengti jungiamieji keliai į magistralinį kelią jungiami per pastatytą žiedinę sankryžą.

Lietuvos viešosios geležinkelių infrastruktūros tinklą valdanti bendrovė „LTG Infra“ naujo transporto mazgo šalia Rudaminos projektą įgyvendino kartu su Lietuvos automobilių kelių direkcija ir Vilniaus miesto savivaldybe. Statybos darbus atliko bendrovė „Tilsta“. Investicijos į viaduką, kuris finansuotas ES fondų ir projekto partnerių lėšomis, siekia beveik 4 mln. eurų be PVM.