easy to read
Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Pagalbos galimybės nukentėjusiems nuo smurto artimoje aplinkoje

Informuojame, kad Šalčininkų rajono savivaldybei bendradrabiaujant su Dingusių žmonių šeimų paramos centru (toliau – Centras), rajono gyventojai (nukentėję nuo smurto vaikai, smurto liudytojai ir jų šeimos nariai) gali kreiptis nemokamos kompleksinės pagalbos.

Centrui įgyvendinant projektą Padėk man užaugti, kurį  finansuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, trijose Lietuvos savivaldybėse (Šalčininkų r., Trakų r. ir Vilniaus m.), yra teikiamos paslaugos:

  • Socialinio darbuotojo grupinis ir individualus konsultavimas;
  • Psichologinė pagalba;
  • Teisinė pagalba;
  • Dailės terapijos užsiėmimai;
  • Patyriminiai tėvystės įgūdžių stiprinimo užsiėmimai.

Atkreiptinas dėmesys, kad socialinio darbuotojo, psichologo ir teisininko pagalba gali būti teikiama – nuotoliniu būdu (telefonu, el. paštu, ZOOM arba Skype) ir kontaktiniu būdu (atvykus į Centrą); Dailės terapijos užsiėmimai - kontaktiniu būdu (atvykus į VšĮ Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, adresu: Vytenio g. 10, Vilnius); Patyriminiai tėvystės įgūdžių stiprinimo užsiėmimai - kontaktiniu būdu Šalčininkų r. (susirinkus grupei vieta bus tikslinama).

Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis į Šalčininkų r. sav. administracijos Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorę Jurgitą Lapinskaitę-Tolstošejevą (tel. 8 380 20134, mob. +37068634950, el. p. jurgita.tolstosejeva@salcininkai.lt) arba Dingusių žmonių šeimų paramos centro socialinę darbuotoją Arūnę Bernatonytę (mob. +370 670 52725, el. p. centras2@missing.lt ).

Registruotis paslaugoms:

Darbo dienomis nuo 9.00 - 17.00

8 800 261 61

+37067052725

El. p. centras2@missing.lt

 

easy to read