easy to read
Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Surenkamos panaudotos nešiojamosios baterijos, akumuliatoriai ir nebenaudojama elektros bei elektroninė įranga

Gamintojų ir Importuotojų Asociacija, UAB „Atliekų tvarkymo centras“ ir VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija“ projekto metu (2023 – 2024 m.) vykdo panaudotų nešiojamųjų baterijų (galvaninių elementų), akumuliatorių ir nebenaudojamos elektros bei elektroninės įrangos surinkimo projektą „Mes rūšiuojam įmonėje“ www.mesrusiuojam.lt.

UAB „Atliekų tvarkymo centras“ Vilniaus apskrityje (Vilniaus, Ukmergės, Trakų, Švenčionių, Širvintų, Šalčininkų rajonų ir Elektrėnų, Vilniaus miestų savivaldybės) iš akcijos dalyvių rinks sukauptas panaudotas nešiojamąsias baterijas (galvaninius elementus), akumuliatorius ir nebenaudojamą elektros bei elektroninę įrangą š. m. vasario 27 - kovo 1 d.

Todėl rajono įstaigos ir gyventojai, norintys priduoti surenkamas atliekas, iki vasario 23 d. turi pranešti apie jų kiekius UAB „Atliekų tvarkymo centrui“ el.p. vilnius@atc.lt užpildydami LENTELĘ.

Sukauptas atliekas galima perduoti tik UAB „Atliekų tvarkymo centras“ darbuotojams. Tik UAB „Atliekų tvarkymo centras“ darbuotojams perduotos atliekos fiksuojamos kaip projekte dalyvaujančių įmonių sukaupti kiekiai, o informacija apie surinktas atliekas bus naudojama prizams atsiimti projekto pabaigoje.

Kodėl verta rūšiuoti ir dalyvauti projekte?

  • Atliekų surinkėjai išveš pas Jus surinktas elektronikos, buitinės technikos ir nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekas;
  • Už priduotas atliekas gausite taškus: (0,09 EUR vertės taškų suma už surinktą elektronikos atliekų kilogramą; (monitoriai, televizoriai ir įranga, kurioje yra ekranų 0,03_EUR) ir 0,60 EUR vertės taškų suma už surinktą baterijų atliekų kilogramą.), kuriuos įstaigos iškeis į kiną, sporto prekės, kanceliarines prekes ir kt.;
  • Daugiau informacijos apie projekto prizus - www.mesrusiuojam.lt

Džiaugiamės, kad dalyvaujate aplinkosauginiame projekte ir esate neabejingi mus visus supančios aplinkos tausojimui bei savo ir aplinkinių sveikatai!

easy to read