Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Nepirkimo per CPO priežastys

 

Pirkimo pavadinimas Pirkimo numeris (CVP IS) Priežastys
 Techninės priežiūros paslaugų (kelių, gatvių) pirkimas  494097 CPO kataloge nėra galimybės nupirkti techninės priežiūros paslaugas pagal įkainį
Šalčininkų rajono savivaldybės kelių, gatvių rekonstrukcijos bei kapitalinio remonto darbų pirkimas 487698 Perkant rangos darbus pagal iš anksto parengtus techninius projektus (arba kapitalinio remonto aprašus) iškyla sunkumų dėl papildomų darbų poreikio, paslaugų, kurių negalima buvo įvertinti projektavimo metu. Atsižvelgiant į tai, užsakovas turi papildomai organizuoti projekto korektūros pirkimą, nors pagal CPO sutarties sąlygas leidžiama papildomai įsigyti paslaugų iki 30 proc. sutarties vertės, kurie būna jau išnaudoti projektavimo metu papildomai nuperkant topografinių, geologinių tyrinėjimų dokumentų parengimą. Dėl to negalima iš projekto rengėjo nupirkti projekto korektūros paslaugų, taip pat už tai papildomai sumokant. Visų šių sunkumų yra išvengiama perkant darbus bei inžinierinės paslaugos vienu pirkimu parengiant technines užduotIs.
Šalčininkų rajono savivaldybės vietinės reikšmės kelių, gatvių su asfaltbetonio danga kapitalinio remonto darbų pirkimas II 495595 Perkant rangos darbus pagal iš anksto parengtus techninius projektus (arba kapitalinio remonto aprašus) iškyla sunkumų dėl papildomų darbų poreikio, paslaugų, kurių negalima buvo įvertinti projektavimo metu. Atsižvelgiant į tai, užsakovas turi papildomai organizuoti projekto korektūros pirkimą, nors pagal CPO sutarties sąlygas leidžiama papildomai įsigyti paslaugų iki 30 proc. sutarties vertės, kurie būna jau išnaudoti projektavimo metu papildomai nuperkant topografinių, geologinių tyrinėjimų dokumentų parengimą. Dėl to negalima iš projekto rengėjo nupirkti projekto korektūros paslaugų, taip pat už tai papildomai sumokant. Visų šių sunkumų yra išvengiama perkant darbus bei inžinierinės paslaugos vienu pirkimu parengiant technines užduotIs.
Šalčininkų rajono savivaldybės kelių, gatvių kapitalinio remonto ir šaligatvių įrengimo darbų pirkimas 499005 Perkant rangos darbus pagal iš anksto parengtus techninius projektus (arba kapitalinio remonto aprašus) iškyla sunkumų dėl papildomų darbų poreikio, paslaugų, kurių negalima buvo įvertinti projektavimo metu. Atsižvelgiant į tai, užsakovas turi papildomai organizuoti projekto korektūros pirkimą, nors pagal CPO sutarties sąlygas leidžiama papildomai įsigyti paslaugų iki 30 proc. sutarties vertės, kurie būna jau išnaudoti projektavimo metu papildomai nuperkant topografinių, geologinių tyrinėjimų dokumentų parengimą. Dėl to negalima iš projekto rengėjo nupirkti projekto korektūros paslaugų, taip pat už tai papildomai sumokant. Visų šių sunkumų yra išvengiama perkant darbus bei inžinierinės paslaugos vienu pirkimu parengiant technines užduotIs.